HC Benátky nad Jizerou – HC Chrudim 1:4 (1:1, 0:2, 0:1).

Než se stihli hosté rozkoukat na ledě, už prohrávali, když Lansmanna prostřelil Krupka 21 vteřin po úvodním hvizdu. Odpověď přišla až pět minut před koncem první třetiny, kdy přesilovku Chrudimi po akci Blažka a Krále využil Petr Mocek – 1:1. Rozhodující nápor hostí přišel ve druhé třetině, kdy se Chrudim po gólech Davida Mocka a Jana Šedy dostala do vedení 3:1.

Ve třetí třetině se Benátky marně snažily alespoň o vyrovnání, naopak v závěrečné části třetiny si Žák objel Stejskalovu branku a nahrál k tyči Buchtelemu, který nezaváhal a zvýšil na konečných 1:4. Nový trenér Pavel Rohlík si tak na lavičce HC Chrudim připsal první body.

Fakta – branky: 1. Krupka (Kica) – 15. P. Mocek (Blažek, Král), 24. D. Mocek (Vágner, Martinec), 37. J. Šeda, 54. Buchtele (Žák). Rozhodčí: Wagner – Beneš, Štofa.

Benátky n/J: Stejskal – Drábek, Hrach, Kajínek, Mrkvička, Kolmann, Pavlů, Ton, M. Tondr – Hudíček, Skořepa, Weiss, Kudrna, Kazatel, Krupka, Pabiška, Jech, Kica, Šinkovič, Urban, Nevyhoštěný.

Chrudim: Landsman – P. Mocek, Toužimský, Evan, D. Mocek, Malinský, Vágner, M. Šeda, Charousek – Radil, Martinec, Blažek, Procházka, Bělohlávek, Žák, Král, Kaut, Semorád, Buchtele, J. Šeda, Klejna.