Jak jste spokojeni s právě skončenou sezonou?

Dali jsme si dva cíle – neskončit poslední a získat alespoň deset bodů. Oba se podařilo úspěšně realizovat. Bonusem navíc bylo vyřazení Chocně a boje v závěrečné části Poháru V. Martince. Celkové osmé místo je úspěch, takže s letošní sezonou jsme spokojeni.

Jak jste se vyrovnali s přechodem do náročnější soutěže?

Pro mužstvo to nebylo vůbec jednoduché, neboť tato soutěž se hodně zkvalitnila. Začátek soutěže také podle toho vypadal a naše hra byla hodně chaotická a podle toho vypadaly výsledky. Hráči museli změnit svůj přístup k tréninkům, zápasům a vyrovnat se s časovou náročností. To se vše postupem času podařilo.

Zpočátku jste dlouho čekali na úvodní body, poté jste se rozjeli. V čem nastal zlom?

Přístupem hráčů v tréninku. Začali na sobě pracovat, došlo ke změně na postu gólmana, zlepšení herní činnosti a v neposlední řadě touha po vítězství.

Kde má mužstvo rezervy?

Těch je ještě hodně. Silová a fyzická připravenost, dále je potřeba zapracovat na obranné i útočné činnosti. Ještě by se našly i další.

Za co ho lze pochválit?

Hlavně za to, že ligu po výsledcích na začátku sezony nevzdali a vydrželi. Za zlepšený přístup k tréninkům a bojovnost v zápasech. Měli jsme dobrou partu od začátku do konce.

Máte již představu co přinese letní přestávka před následujícím ročníkem?

Bohužel to zatím nevím. Hráči dostali po náročné sezoně volno. Takže jsme, jak to bude v dalším ročníku, neřešili. Doufám, že většina bude chtít pokračovat.

Petr Dejnožka