I. liga – divize Střed

Inline Skuteč – IHC Hlinsko 5:4 (2:0, 1:0, 0:1, 2:3). Branky: Čejka 2, Lenoch, Křesťan, Vágner – Havel 3, L. Bureš. V premiéře letošního ročníku Skuteč zvítězila v Hlinsku 9:5. Tentokrát její náskok po 20 minutách 3:0 ještě nic neznamenal, protože soupeř bojoval a díky hattricku Havla došlo za stavu 5:4 na drama. To končilo „tajmem" hostů a krátkou power play, ve které již ke změně skóre nedošlo. Sestavy – Skuteč: Lohmann – Vágner, Netolický, Lenoch, Štursa, Pešek, Vosyka, Čejka, Křesťan, Havel. Hlinsko: Kekula – Vala, Havel, M. Bureš, Tulis, L. Bureš, Paseka, Zdražil.

Eagles Chrudim – SK IHC Chrudim 11:8 (4:4, 3:0, 3:1, 1:3). Branky: Komárek 3, Turčani 3, Nevečeřal 3, Kišš, Sýkora – Jiří Polák 3, Feledík 2, Bláha, Jan Polák, Formánek. Chrudimské derby připomínalo do 32. minuty houpačku: 3:0 – 3:4 – 9:4. Byť v závěru „hosté" výsledek zkorigovali, odveta za úvodní porážku 1:5 se jim nepodařila. Sestavy – Eagles: Ament – Škoda, Nevečeřal, Kišš, Podaný, F. a D. Komárkové, Sýkora, Turčani. SK IHC: Pokorný – Formánek, Langr, Bláha, Feledík, Jiří, Ondřej a Jan Polákové.

IHC Hlinsko – IHC Litomyšl 10:9 SN (4:1, 1:2, 0:3, 4:3 – 1:0). Branky: Tulis 2, Havel 2, M. Bureš 2, Paseka, L. Bureš, Král – Jankovský 3, Dvořák 2, Šeda 2, Bažant, Kalivoda. Zatímco Hlinečtí v Litomyšli vyhráli 10:7, doma s tímto soupeřem měli více práce, rozhodly až samostatné nájezdy. Sestava Hlinska: Kekula – Vala, Havel, L. Bureš, M. Bureš, Tulis, Paseka, Zdražil, Král.

SK IHC Chrudim – IHC Polička 1:6 (0:3, 0:1, 1:1, 0:1). Branky: Matys – Švejda 2, Boháček, Šedý, Hron, V. Vápeník. Souboj posledního s prvním rozhodl vedoucí tým tabulky hned v úvodní čtvrtině. Domácí vstřelili čestný úspěch až za stavu 0:4. Sestava - SK IHC: Bláha – Dvořák, Langr, Jiří Polák, O. Polák, Matys, Voleský, Formánek, Novotný.

Dynamo Pardubice – Eagles Chrudim 3:8 (0:3, 0:1, 1:2, 2:2). Branky: Vlasák 2, Andrejs – Kišš 2, F. Komárek 2, Sýkora 2, Plch, D. Komárek. Duel o druhou příčku vyzněl jasně pro „hosty", kteří si zajistili potřebný náskok již v úvodní části. Sestava Eagles: Ament – Sýkora, Kišš, Nevečeřal, Novák, Plch, Podaný, Filip a David Komárkové.

Do úplnosti: Litomyšl – Dynamo Pardubice 4:12.

I. liga – divize Sever

Střída Sport Pardubice B – Mad Parrots Úhřetice 7:8 SN Podrobnosti nehlášeny! Jan Řivnáč, „duše" týmu Mad Parrots, plní v současnosti reprezentační povinnosti u družstva žen ČR na Mistrovství světa v Argentině. Nikdo z hráčů nedal vědět o celkem překvapivém zisku dvou bodů na hřišti lídra tabulky.

Do úplnosti: Střída B – Lomnice 11:8, Třebechovice – Vrchlabí 7:6, Třebechovice – Nová Paka 9:4.

1. Střída B 10 8 0 1 1 111: 59 25

2. Vrchlabí 9 3 3 1 2 54: 58 16

3. Třebechovice 9 4 0 1 4 59: 56 13

4. Úhřetice 9 3 2 0 3 56: 53 13

5. Lomnice 9 4 0 1 4 71: 69 13

6. Nová Paka 9 0 0 1 8 50:106 1