Chotěboř – Chrudim B 7:3

Třetiny: 3:3, 1:0, 3:0. Branky: R. Formánek 2, Dvořák. Utkání začalo nevídanou brankovou přestřelkou (1:0, 2:1 – 2:3, 3:3). Také druhé dějství pokračovalo za střídavých útoků. Chrudimským se zranil R. Formánek, kterému se neobyčejně dařilo, což mělo vliv na mladou sestavu hostí a další průběh. Stav se měnil až ve 37. minutě, kdy si Ament srazil puk vystřelený zpoza branky za záda, což mělo vliv na střídání brankářů. V závěrečném dějství Chrudimští nebyli schopni proměnit jisté tři šance (Schweinfurter, Dvořák, Langr), naopak Chotěboř třemi přesnými zásahy rozhodla o svém vítězství. Domácí v tomto čase byli již lepší, kdy soupeř rezignoval. HC Chrudim B: Ament (37. Drejsl) – Šlemenda, P. Formánek, Doubravský, Vágner, Novotný, Pokorný – Langr, Dvořák, Janoušek – Bukač, Schweinfurter, Čejgl – R. Formánek, Novák, Vařečka.

Hlinsko – Choceň 0:7

Třetiny: 0:0, 0:2, 0:5. Velmi slušně hrané utkání (na vyloučení 0:2) bylo po dvě třetiny vyrovnaným kláním. Domácí nastoupili do utkání s cílem sehrát co nejlepší výsledek, avšak proti utkání v Moravské Třebové nemohli do obrany použít pracovně zaneprázdněné Vybírala a Dvořáka. Skóre se měnilo až ve 27. minutě zásluhou hostujícího Procházky, který gólem do šatny ve 40. minutě rozhodl o tom, že v závěrečném dějství již ovládl hru soupeř. Ten navíc už ve 44. přidal třetí gól, který definitivně zlomil odpor domácích. Hlinecké od „desítky“ zachránil v brance mladý Gregor. Zajímavost ze zápisu? Domácí mají v kolonce gólů i trestů nulu! HC Hlinsko: Gregor – P. Kavalír, Lukáč, Ptáček, Tulis, J. Kavalír, Michal Sláma, Chlada, Ročárek, Spal, Martin Sláma, Boguaj, Hromádko.