SKUPINA A

Česká Bělá - Třemošnice 19:2 (7:0, 5:0, 7:2). Branky: Černý 5, Slavík 3, Tecl, Klement a Kudláček 2, Cinégr, Zvolánek, Kubát, Kunz, Nejedlý Jan Machota 2. Jasné vítězství favorita.

Rosice - Hlinsko B 2:15 (0:5, 1:7, 1:3). Branky: Scholz, Brázda ml. Ježek 9, Sláma 3, Nepokoj 2, P. Kopecký. Domácím nepřijel gólman, chytat šel hráč z pole Daniel Teplý, který až do 17. minuty držel čisté skóre. Pak i přes řadu jeho výborných zákroků nebylo co řešit, neboť hlinecký kanonýr Jan Ježek „řádil jako tajfun". Vítězové zápas odehráli pouze se sedmi hráči v poli!

Jiskra Skuteč - Wignes Pardubice 3:2 (1:0, 1:2, 1:0). Branky: Kusý 2, Lígr Schlinger 2. Jiskře se v první části střelecky nedařilo, když nevyužila herní převahu. Ve druhé části se přizpůsobila hře soupeře. Upracované vítězství zařídil až dvě minuty před koncem třetí třetiny Jiří Lígr.

Čankovice - Jokerit Skuteč 6:3 (1:1, 4:1, 1:1). Branky: Martin Chocholouš a Jakub Salava 2, Beneš, Chabada Březina, Bouška, Částek. Utkání se zlomilo ve druhé třetině, když Jokerit vyrovnal na 2:2. Poté „domácí" třemi góly soupeři utekli a vítězství si již pohlídali.

SKUPINA B

Vysmátý zmije - ZH Pardubice B 7:1 (3:0, 0:1, 4:0). Branky: Mário a Voleský 2, Petrides, Berger, Hyxa E. Musil. Herní vyspělost vítězů byla znát, snaha hostí nestačila, když velkou překážkou jim byl brankář Kosina.

Torpedo Pardubice - Holomci Jezbořice 4:3 (2:0, 1:1, 1:2). Branky: Říčan 2, Kučera, Klemša Hrubeš, Pekárek, Janovský. Torpedo tento kvalitní duel dobře rozehrálo, v poslední dvacetiminutovce však polevilo a nakonec se strachovalo o těsné vítězství.

Bítovany - Road cafe Pardubice nehráno!

Amat Pardubice - SDH Kostelec 9:6 (3:2, 3:1, 3:3). Branky: Jícha 3, Lukošík a Píša 2, Pravec, Kiac Dynter 3, Tlapák, Kamenický, Pišček. Emotivní utkání dvou vcelku vyrovnaných soupeřů, ve kterém se vítězové opírali o hru tria Píša, Pravec, Lukošík. Stínem zápasu bylo zranění Petra Sokola (K) zlomená klíční kost.

1. Vysmátý zmije 3 3 0 0 0 25: 6 9

2. Torpedo 3 3 0 0 0 24: 11 9

3. Bítovany 2 1 1 0 0 9: 7 4

4. Amat Pce 3 1 0 0 2 15: 14 3

5. Jezbořice 3 1 0 0 2 10: 12 3

6. ZH Pardubice B 3 1 0 0 2 7: 16 3

7. Kostelec 3 0 0 1 2 15: 26 1

8. Road cafe 2 0 0 0 2 7: 20 0