I. třída

Vysmátý zmije ve čtvrtém kole překvapivě porazily Torpedo 9:5, a tím skončila jejich herní pohoda. V dalších zápasech nejprve remizovaly s HC Tuněchody 4:4 a nyní ztratily oba body s nadšeně bojujícím H. Týncem. Navíc jejich dvě opory obdržely vyšší tresty a kuriózním gólem se prezentoval brankář Marek Kosina, který sice dělal ve své „kleci“ co mohl, ale psychicky porážku neunesl a sám si na závěr utkání naschvál poslal puk do své sítě, což se hned tak nevidí! Za trest ve hře má automaticky stop Miroslav Kučera z Jokeritu Skuteč.

HC Tuněchody – HC Sokol Rozsochatec 0:5 kontumačně.
Tuněchody zápas odvolaly a vzdaly ve prospěch soupeře z důvodu značné nemocnosti v jejich mužstvu.

HC Jokerit Skuteč – HC Telmont Chrudim 6:1 (1:0, 3:0, 2:1). Branky: Dostál, Bouška, Zbyněk Prášek po 2 – Mašík. Rozhodčí: Hájek – Zahálka. Vyloučení: 6:6 + Prášek do konce utkání, Paulus 10 OT, Kučera (všichni Jokerit) trest ve hře. Jokerit po dvou debaklech vsadil na obranu, uhlídal duo Mašík - Zavoral a zadařilo se mu i střelecky.

AHC Čankovice – HC Holomci Jezbořice 2:10 (0:1, 1:6, 1:3). Branky: Špilar, Lenoch – Janovský a Zavoral po 3, Tesner, R. Malinský, Pekárek, Petřík. Rozhodčí: R. Budinský – L. Budinský. Vyloučení: 1:6. Využití: 2:0. Oslabení: 0:2. Do poloviny utkání domácí soupeři dokázali vzdorovat, pak se duel stal jasnou záležitostí favorita.

HC Sokol Česká Bělá – HC Želvy Chrudim 7:1 (1:0, 2:0, 4:1). Branky: Tecl 3, Čejka, Blažek, Košmíder, Černý – Macháček. Rozhodčí: Slabý, Nevole. Vyloučení: 11:7, navíc Nejedlý – Drahokoupil a Lukošík 10 OT, D. Říčař 5 + OK.

HC Vysmátý zmije Pardubice – HC Hrochův Týnec 4:7 (0:2, 3:2, 1:3). Branky: Jošt, Šváb, Voleský TS, Berger – Horáček 3, Černý 2, Pozdník a vlastní Kosina. Rozhodčí: Havelka – Solil. Vyloučení: 4:7 + Berger 5 + OK, Kosina (oba V. zmije) 10 OT. Bojovní hostézískali vedení 0:3, ale během čtyř minut druhé desetiminutovky II. třetiny o něj přišli! Zdálo se, že dojde k obratu, ale psychicky i fyzicky byli odolnější Hrochovotýnečtí. V 58. za hrubost odpochodoval do kabin Berger, chvíli poté za neustálé protesty vyfasoval brankář Kosina „desítku“ a aby toho nebylo málo, v končící předposlední minutě si puk schválně poslal do své klece a uzavřel tak skóre na nečekaných 4:7!

HC Torpedo Pardubice – HC Stars Hlinsko 5:7 (0:1, 3:2, 2:4). Branky: Kmošek 2, Habivský, Kuška, Mužátko – Popelka 3, Havel 2, Šoustar, Sodomka. Rozhodčí: Zahálka. Vyloučení: 3:4 + Vacek a Popelka (oba HL) oba 10 OT. Využití: 0:1. Utkání dvou osmibodových týmů přineslo zajímavý souboj (0:2, 3:2, 4:3 – 4:6´, 5:6), který definitivně rozhodla až power play Torpeda, při které Pardubičtí v čase 59:36 inkasovali z hole Sodomky do prázdné branky sedmý gól.

II. třída

Dohrávka 5. kola: HC Devils Pardubice – HC Amat Pardubice 4:2 (2:1, 1:1, 1:0). Branky: Šemík 2, Mička, Vančura – Cvach, Jícha. Rozhodčí: Rulíček – Slabý. Vyloučení: 1:4. Bez využití. V závěrečné třetině za stavu 3:2 hostující Pravec v nájezdu nepřekonal „leváka“ gólmana Devils Vavřinu, Amat poté přečkal dvojnásobné oslabení, ale po oddechovém čase v 59:17 při power play inkasoval z hole Vančury čtvrtý gól.

HC Svinčany – HC Železné hory „B“ 2:5 (0:0, 2:3, 0:2). Branky: Sukdolák 2 – Peřina 2, Žďánský, Skokan, Jan Machota). Rozhodčí: Hájek, Mergl. Vyloučení: 11:11, navíc Lachman a Hladina (oba SV) 10 OT. Góly začaly padat až ve druhé polovině utkání.

HC Dynamo Rosice – HC Železné hory „A“ 10:4 (2:1, 1:1, 7:2). Branky: Komárek 3, Zahálka, Hansl, Prešek po 2, Novotný – Tlustý, Kozel, Dymák, Táborský. Rozhodčí: Mergl – Zahálka. Vyloučení: 4:2 + Freiberg ® 10 OT. Využití: 2:0. V deváté minutě se hostům zranil brankář Jiří Jelínek, na jeho místo přešel hráč z pole, jeho bratr Petr. Po dvě třetiny se dosud vedoucí celek tabulky držel, ale v poslední třetině Dynamo rozhodlo o jasném vítězství. Po zápase jsme z úst poražených zaslechli: „Dnes se vám to hrálo a střílelo, když jsme tam měli balík slámy“.

ZH Pardubice – HC Nové Hrady 11:3
(bližší informace z úternho utkání hraného v Hlinsku nedošly)!

Poslední dva zápasy 6. kola: HC Amat Pardubice – HC Wignes Pardubice a HC SDH Kostelec – HC Devils Pardubice se hrály po uzávěrce.