A přestože vedení již dlouho dopředu avizovalo, že kádr je kompletní a s žádným dalším posilováním se téměř najisto nepočítá, v brance se čile oháněl v září dvacetiletý gólman Tomáš Vošvrda z Vítkovic. Hokejoví fajnšmekři jeho jméno znají zejména z reprezentace, kde patří ke stabilním kamenům své generace a zúčastnil se například i letošního MS dvacetiletých v Kanadě. Nic ale není definitivní, o jeho příchodu se teprve jedná.

Hned počtyřech dnech přípravy čeká Chrudimské první přátelský zápas. Ve čtvrtek 30. července přivítají od 18 hodin na svém ledě rivala z Hradce Králové. Vstupné činí 40 Kč, důchodci, děti a mládež do osmnácti let 20 Kč. Jelikož ale hokejistům ani vedení klubu není lhostejné, co postihlo některé spoluobčany naší vlasti zejména na severní Moravě a v jižních a severních Čechách, rozhodli se věnovat polovinu výtěžku ze zápasu na konto Povodně.

Fanklub HC Chrudim pořádá na prahu nové sezony nábor do svých řad. Pokud tedy máte zájem stát se pravým fanouškem prvoligového týmu, volejte na tel. 773 445 924 p. Čáslavka, nebo se informujte na webu hokejového klubu. Po zaplacení členského příspěvku získáte řadu výhod. Ihned obdržíte klubovou šálu, budete mít poloviční slevu na další vybrané suvenýry, vstup na domácí zápasy i na velké množství výjezdů ven zdarma je samozřejmostí. Vyplněnou přihlášku včetně fotografie je možné odevzdat i osobně po přátelských zápasech 18. a 21. srpna a 1. září v klubovně.

RADEK PECINA