Při této příležitosti připomínáme, že veškeré informace kolem této soutěže najdete na webové stránce www.oslh-chrudim.wz.cz.

I. třída

HC Torpédo Pardubice– HC Stars Hlinsko 5:5 (1:3, 3:2, 1:0). Branky: Czerlinski 2, Paleček, Krása, Habivský– Kopecký a Veselý po 2, Havlíček. Rozhodčí: Rulíček– Havelka, „desítky“ pro Krásu za úder do oblasti hlavy resp. Kopeckého na NESP. Kvalitní utkání mělo zajímavý průběh: 1:0– 1:3– 4:3– 4:5 a v54.minutě zkušený bývalý ligista Czerlinski vyrovnal. Oba týmy byly sbodem spokojeny.

TPS Železné hory– Sokol Česká Bělá 2:9. Do středy nebyli rozhodčí schopni odeslat zápis, domáci tým TPS se neozval!

Sokol Rozsochatec– HC Holomci Slatiňany 6:4 (1:1, 2:2, 3:1). Branky: Ježek 3, Jiří a Jaroslav Halákové, Černý– Janovský 2, Kulhánek, Zahrádka. Rozhodčí: Říha– Starý. Trest 10do konce utkání pro Karla Pazderku (RO). Domácí zpravodaj hlásí, že do korektně vedeného utkání přinesl vzruch ve druhé třetině svými výroky rozhodčíŘíha.

HC SDH Kostelec– HC Vysmáté zmije Pardubice1:5 (0:1, 1:2, 0:2). Branky: Pražák– Borovec, Palaščák, Kostka, Šváb, Berger. Rozhodčí: R. a L. Budinských. Tresty 5OK pro Kohouta resp. 10 0T pro Palaščáka. Po dvě třetiny Kostelečtí favoritovi vzdorovali, držel je brankář Škroup, ale závěr vyzněl pro Pardubické, jejichž hráč Kostka navíc za stavu 1:4 neproměnil trestné střílení.

HC Želvy Chrudim– Dynamo Rosice 5:0 kontumačně. Rozhodčí Zahálka– Nevole ukončili předčasně zápas včase 7:25 po zranění brankáře hostí. Oba týmy si tudíž jen zatrénovaly a dohodly se na kontumaci.

II. třída „A“

Telmont Chrudim– Hrochův Týnec 7:4 (3:0, 2:0, 2:4). Branky: Mašík a Novák po 2, Prokop, Seidler, Hejl– Zlevor, Valenta, Voldán, Dostál. Rozhodčí: Slabý– L. Budinský. Vkorektně vedeném utkání se hosté prosadili až vzávěrečném dějství, které favorit „vypustil“.

Svinčany– Tuněchody se ve Skutči opět ztechnických důvodů na ZS neuskutečnilo, bude sehráno vnáhradní termínu.

Devils Pardubice– Wignes Pardubice 5:4 (2:1, 0:1, 3:2). Branky: Šemík 2, Pekárek, Kožený, Syruček– Kňava, Rosenberg, Charouzd, Jeřábek. Rozhodčí: Starý, vyloučení 2:8 navíc Kožený (D) 10OT. Nestává se, aby poslední tým tabulky (Wignes) držel aktivní skóre, Jeho zápasy však mají tuto podobu výsledků: 4:6, 13:4, 4:4, 5:5, 1:3, 7:8, 4:6, 4:5 =42:41.

II. třída „B“

Železné hory B– ZH Pardubice 3:4 (2:1, 1:0, 0:3). Branky: Žďánský 2, Rožek– E. Musil 2, Máslo, Peleška. Rozhodčí: Říha– Dalecký. Desetiminutové tresty: Táborský a Žďánský (oba NESP) resp. Kroužil za VRAŽ. Do poloviny zápasu lepší rezerva, poté se střelecky dařilo Pardubickým, kteří sthli vítězství na svoji stranu. Nedůsledností zapisovatele však Železné hory B přišly oremízu! Obě zúčastněné strany včetně rozhodčích vědí, ocojde…

ZH Pardubice– Jokerit Skuteč 8:8 (nedošel zápis a domácí se neozvali).

1. HC Amat 9   6  1  2  73:48  13
2. Nové Hrady 8   5  1  2  42:24  11
3. Jokerit Skuteč 9  3  2  4  36:40   8
4. ZH Pardubice 8  3  2  3  37:46   8
5. Čankovice 8   3  1  4  36:43   7
6. Železné hory B 9   3  1  5  32:44   7
7. Zaječice 7  2  0  5  25:36   4