V její premiéře nedošlo k žádnému překvapení – zvítězili favorité. Tudíž ani pořadí v tabulce nedoznalo žádné změny. V krajské soutěži Skuteč vyhrála v Třebechovicích hlavně zásluhou úvodní třetiny.

Krajská liga

Chrudim B – Litomyšl 2:3 (0:2, 0:0, 2:1). Branky: Novák 2 – Čapek 2, Kosejk.
Pro domácí to bylo smolné utkání, když většinou do soupeře „bušili“, ale v koncovce se nedařilo. Jen na dokreslenou, počet zásahů brankářů vyzněl v poměru 12:32. Co prošlo, to zneškodnil výborný hostující brankář Horáček, který měl největší zásluhu na tříbodovém zisku svého týmu. V sedmé minutě otevřel skóre do odkryté chrudimské branky Čapek a při dvojnásobné přesilovce po silném závaru před Dundáčkem se trefil Kosejk. V prostřední dvacetiminutovce to byl opět festival chrudimských střel a zahozených šancí, když soupeř zlobil z brejků. Skóre se však neměnilo. Ve 41. domácí konečně ze své třetí přesilovky snížili Novákem (Flaška, Šlemenda) – 1:2. V 53. početní výhodu využila též Litomyšl a Čapek 1:3. Za devatenáct vteřin po nepřehledné situaci před brankou hostí prostřelil vše, co stálo v cestě opět Novák (Plch, Flaška) 2:3. Po vyloučení hostujícího Pešky v čase 58:53 si vzali domácí oddechový čas, trenér Řezníček odvolal brankáře, ale hra šesti proti čtyřem změnu skóre nepřinesla. Chrudim B: Dundáček – Sýkora, Vágner, Novotný, Šlemenda, Budinský – Bartoníček, Janoušek, Kišš – Plch, Novák, Flaška – Langr, Schweinfurter, Langr jun. – Holub, Dvořák, Polák + Bakrlík.

Moravská Třebová – Hlinsko 5:2 (1:0, 2:0, 2:2). Branky: Muselík, Kobza, Parolek, Rybníkár, Štěpánek – T. Ptáček, Lukáč.
Domácí se do soupeře pustili hned od úvodu a již ve 4. minutě neobsazený Muselík v mezikruží po zemi poprvé překonal brankáře Gregora – 1:0. V 16. minutě vyrazil do nadějného brejku Šuvara, ale před Burešem byl sražen. Nařízené trestné střílení však neproměnil. Druhou třetinu začali Hlinečtí oslabením za faul Lukáče, ale sehráli ho dobře. Bohužel následně po něm Kobza využil nedůslednosti před brankou a zvýšil na 2:0. Ve 25. minutě se po křídle prodral před brankáře Bureše Štěpánek, ale ten zabral v bráně veškerý prostor a zlikvidoval oba jeho pokusy. Krátce po dalším úspěšně odehraném oslabení přišel po strkanici o hokejku brankář Gregor, první střelu ještě stačil zlikvidovat, ale následná prudká rána mu bez hole prošla pod betony – 3:0.
V závěrečné třetině nejdříve snížil Ptáček po chybě Bureše, který vyjel z branky a střelec tak mohl dávat do prázdné brány 3:1. Následovala série hlineckých vyloučení, ale domácí přesilovky nevyužili, až ve 48 minutě při hře 4 na 4 prostřelil vše Rybníkář z kruhů – 4:1. V 56. minutě Moravská Třebová přidala pátou branku po teči ujíždějícího Štěpánka. Hlinsko ještě korigovalo výsledek na 5:2 v téže minutě, kdy zpoza brány překvapil výborného Bureše Lukáč a zasunul puk za jeho záda na 5:2.

Krajská soutěž

Čestice – Skuteč 6:8 (06, 3:2, 3:0). Branky: M. Dvořák 2, V. Dvořák, Marha, Hvězda, Jančárek, Saidl – Kusý a Komárek 2, Čejgl, Ondráček, Herynek, Formánek.
Na stadionu v Třebechovicích tentokrát Skuteč zkoušela, zda se dá prohrát i při vedení o sedm gólů. To se naštěstí nepovedlo, ale mnoho k úplnému obratu nescházelo. Hosté vedli po úvodní třetině 6:0, pak ještě zvýšili na zmíněných 7:0, ale v polovině zápasu domácí snížili dvěma góly z přesilovek a jakoby je někdo polil horkou vodou. Ve 48. minutě už to bylo jenom 6:8 a do brány se vrátil zkušený Vokoun, i když inkasované góly mladého Herynka příliš jeho nebyly. Naštěstí hosté již výhru nepustili mezi prsty. Skuteč: Vokoun (33. Herynek) - Tocháček, Pokorný - Netolický, Klusoň - Špilar, Urban - O. Vokoun - Hladík, Ligr, Komárek - Ondráček, Souček, Čejgl - Herynek, Kusý, Pražan - Formánek.

(dom, pn)