O víkendu se poté přidaly další zápasy druhého dějství v obou skupinách, až na včas odhlášený duel Wignes – Amat.

Skupina „O titul"

HC Sokol Česká Bělá – Vysmátý zmije Pardubice 10:2 (1:0, 9:2, nedohráno)

Branky: Rakušan 3, Mečiar 2, Kunz, Hlaváč, Klement, Blažek, Krejdl – Hrnčíř, Vinař. Rozhodčí: Kolář – Říha. Vyloučení: 3:3.

Hosty držel v první třetině brankář Kosina, který pro zranění zápas nedohrál, a proto bylo toto střetnutí po čtyřiceti minutách předčasně ukončeno. Výsledek docílený na ledě platí.

HC Bítovany – HC Spartak Hlinsko 8:6 (0:5, 2:0, 6:1)

Branky: Zavoral 2, Jiří Novák 2, Bartoníček, Langr, Polák, Robert Formánek – Švec 4, Zdražil, Petr Kopecký. Rozhodčí: R. Budinský – Schaffer. Vyloučení: 6:9, navíc Sláma 10 OT, Jan Vrána (oba HL) OK. Využití: 1:1. Oslabení: 0:2. Nečekaný úvod mělo úvodní dějství těchto dvou kvalitních soupeřů. Hlinečtí na domácí tým vlétli zhurta, co vystřelili, to spadlo za záda Oldřicha Němce. Druhá třetina byla poznamenána řadou vyloučení, Bítovanští se nadechli a do druhé přestávky korigovali na 2:5.

V závěrečném dějství se už hosté „nechytili" a jen museli sledovat, jak padají puky za záda svého gólmana Ondřeje Dundáčka. V poslední minutě korigoval stav na konečných 6:8 nejúspěšnější střelec zápasu – Jiří Švec.

Torpedo Pardubice – ZH Pardubice 5:8 (2:5, 2:3, 1:0)

Branky: Paleček 2, Procházka 2, Kňava – Martinec 2, Koblížek 2, Mlateček, Šindler, Lubina, Čermák. Rozhodčí: Schaffer – Kolář. Vyloučení: 2:3, navíc Mlateček (ZH) 10 OT.

V pardubickém derby rozhodl rychlý nástup „Závodky"(0:3), který byl pro další vývoj zápasu rozhodující. V gólově chudé poslední třetině Jiří Procházka hned v jejím úvodu korigoval stav na 5:8, a poté střelcům zvlhl prach – skóre se již nezměnilo.

Vysmátý zmije Pardubice – AHC Čankovice 4:11 (1:4, 1:3, 2:4)

Branky: Petružálek 3, Závodník – Salava 2, Josef Zítko 2, Horáček 2, Douděra, Martin Chocholouš, Dušan Chocholouš, Havelka, Peřina. Rozhodčí: Bohuněk – Jiruška. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:2. Navíc Meduna (Č) neproměnil trestné střílení.

V utkání chtěly oba týmy hrát, a proto byl k vidění svižný a slušně vedený hokej.„Domácí" tahali stále za kratší konec, snížili na 4:8, ale závěr patřil jednoznačně vítězům.

HC Holomci Jezbořice – HC Sokol Česká Bělá 8:4 (1:1, 4:2, 3:1)

Branky: Kněžour 3, Pekárek 2, Poloprudský, Janovský, Hrubeš – Hlaváč, Rakušan, Klement, Tecl. Rozhodčí: Schaffer – Kolář. Vyloučení: 6:8. Oba týmy se představily v prořídlých sestavách, od druhého dějství patřil nástup Holomků (4:2, 5:3).

Na další góly se čekalo až do závěrečné pětiminutovky, kdy skóre doznalo změnu až na 8:3. Poslední slovo patřilo hostujícímu Václavu Teclovi.

na 9. – 14. místě"

HC Třemošnice – HC SDH Kostelec 3:12 (2:4,, 1:4, 0:4)

Branky: Žďánský, Zíka, hráč č. 25, jehož jméno není v zápise uvedeno – Paraj 3, Pražák 2, Studnička 2, Kotajný, Tlapák, Víšek, Stejskal, Kalecký. Rozhodčí. Havel – Ježek. Vyloučení: 11:6, navíc Kadlec (TŘ) OK.

„Spousta trestů Třemošnice a frustrace týmu rozhodla," takový je ohlas z tábora domácího zpravodaje.

HC Jiskra Skuteč – Road Cafe Pardubice 9:6 (6:3, 2:1, 1:2)

Branky: Petr Urban 3, Michal Urban, Talácko, Pitra, Bureš, Starý, Kusý – Tomášek 3, Fuks 2, Komárek. Rozhodčí: Hájek – Hrouzek. Vyloučení: 6:3. Využití: 1:0. Navíc Popler z Pardubic neproměnil trestné střílení.

Ve vyrovnaném utkání doplatili „hosté" na horší defenzívu v první třetině. Hattrickem se blýskli Petr Urban respektive Jan Tomášek.