Deset let, to je významné výročí, které stojí za ohlédnutí se zpět. A na takové ohlédnutí jste zváni v pátek 4. června 2010 v 18.00 hodin do hlinecké Orlovny, kde se bude konat profilový pořad Tanečního Studia Ridendo.

Dopoledne se bude tančit pro školy, večer pak pro rodiče a veřejnost. V průběhu pořadu uvidíte nejen tanečníky TS Ridendo, ale jako host se letos představí MD dance studio z Chrudimi, které založil Martin Dytrt, který také s Ridendem úzce spolupracuje jako lektor, tanečník a choreograf.

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v Informačním centru v Husově ulici (tel. 469 312 349).

A slavit je opravdu co! Za dobu své existence si Ridendo dokázalo vydobýt respekt a stalo se nejúspěšnějším souborem v plesových choreografiích současnosti. Od svého vzniku se stalo třikrát Mistrem ČR a to v letech 2002, 2005 a 2009, dvakrát Vicemistrem v letech 2006 a 2010 a získalo mnoho finálových umístění.

Úspěchy slavilo Ridendo i za hranicemi naší republiky, konkrétně na Slovensku. V rámci dětské taneční školy prošlo Ridendem několik stovek tanečníků, kteří se učili různým tanečním stylům.