Mandrage patří ke skupinám, které se v třináctileté koncertní historii KD Herálec několikrát objevily na jeho podiu, ovšem tehdy šlo o začátky této nadějné partičky. Letos poprvé sem plzeňská kapela míří na vlně úspěchu, který jim přineslo aktuální album Moje krevní skupina s hity Františkovy lázně, Šrouby a matice nebo Mechanik. Ty a mnoho dalších můžete zažít ve strhujícím živém podání 27. října právě v Herálci.

Cestu k neobvyklému úspěchu začali čtyři mladíci z Plzně v roce 2001 s prvními písněmi a hlavně pilným koncertováním. Po mnoho let sbírali zkušenosti a zdokonalovali koncertní projev a i bez silných hitů si vybudovali širokou fanouškovskou základnu. V roce 2007 o sobě dali vědět prvním rádiovým kouskem Kapky proti slzám, na které o dva roky později navázali singlem Hledá se žena. Hity ve spojení se strhujícími a energickými koncerty začaly vyprodávat první sály a posouvat Mandrage do večerních časů českých festivalů. A to nejlepší teprve mělo přijít. V roce 2011 přišlo album „Moje krevní skupina" a dobytí českého éteru spolu s klubovou scénou na následujícím tour, jehož jarní část byla téměř na všech místech vyprodaná.

O tom, zda jsou Mandrage právem označování jako nejpopulárnější kapela současné klubové scény, se můžete přesvědčit na herálecké zastávce jejich podzimního turné v sobotu 27. října.

Vstup do sálu bude umožněn po sedmé hodině, koncert začne před devátou předkapelou A Banquet. Večer pak završí oblíbená herálecká rockotéka. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 190 Kč. Na místě bude cena 230 Kč. Více informací naleznete na internetových stránkách www.kdheralec.cz nebo na facebooku.

Program podzim 2012 (13 let koncertů v KD Herálec)

27.10. Mandrage

10.11. UDG, Rybičky 48, Nebe

24.11. Harlej

01.12. Mikulášská zábava (Normal 03)

15.12. Vypsaná Fixa, Sto Zvířat

25.12. Štěpánská zábava (Normal 03)