Kino Mír Heřmanův Městec

27 šatů PÁ 9.5. 19.30
Navždy za družičku? Romantická komedie o idealistické a obětavé společnici nevěst, které se vlastní štěstí vyhýbá. Širokoúhlý film USA, české titulky.
Asterix a Olympijské hry SO 10.5. 17.15
Další dobrodružná rodinná komedie, tentokráte o sportovním zápolení Galů se zbytkem světa. V hl. rolích Gérard Depardieu a Alain Delon. Francouzský širokoúhlý film, český dabing.
Let´s dance 2: Street Dance SO 10.5. 19.30
Není to o tom, odkud jsi, ale o tom, co chceš… Volné pokračování hudebního romantického filmu. Americký film s českými titulky.

Městské kino Chrudim

Interview podle van Gogha PÁ 9.5. 18.00
Příběh rozhovoru novináře Pierra a televizní herečky Katji, který se podivně „zvrtne“ se odehrává během jedné noci v Katjině bytě. V průběhu jejich dramatického rozhovoru vystupují na povrch lež a pokrytectví obou profesí.
Krtek a weekend SO 10.5. 15.30
Krtek a weekend Krtek a weekend, Krtek a uhlí, Krtek a pramen, Krtek a robot, Krtek a flétna, Krtek a metro, Doktorská pohádka, A neříkej mi Vašíku – loutkový
J u m p e r SO 10.5. 198.00 a 20.00
Spolu s postavami tak navštívíme nejrůznější místa naší planety a budeme svědky teleportování i takových věcí, jako jsou londýnské městské autobusy…
Občan Havel NE 11.5. 18.00 a 20.00
Film nahlíží do zákulisí politických i soukromých dramat prezidentského období Václava Havla.

Panoramatické kino Hlinsko

P.S. Miluji tě PÁ 9.5. 20.00 a SO 10.5. 17.30
Slova, pro něž stojí za to žít… MILUJI TĚ. Holly Kennedy je krásná a chytrá a je provdána za lásku svého života - Gerryho. Gerry však náhle zemře a Holly ztratí chuť žít. Jediný člověk, který jí může pomoci tu již bohužel není, takže to, co nachystal ještě před smrtí, se zdá jako dobrý plán…
Let´s dance 2: Street Dance ÚT 13.5. 20.00
Není to o tom, odkud jsi, ale o tom, co chceš! Když vzpurná Adie, která nade vše miluje Street dance, začne studovat na Marylandské škole umění, snaží se zapadnout a přitom udržet starý styl života.

Kino Proseč u Skutče

Nejkrásnější hádanka NE 11.5. 19.00
Matěj pracuje u sedláka a miluje jeho dceru Majdalenku. Lakomý boháč však jejich lásce nepřeje.

HD kino Skuteč

(Ne)šťastně až na věky PÁ 9.5. 16.00
V pohádkovém světě vládl Čaroděj a chránil vyváženost mezi dobrem a zlem. Konečně jednou jel na zaslouženou dovolenou a zanechal pohádkový svět v rukou svých dvou asistentů.
Zabití Jasseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem PÁ 9.5. 19.00
Jesse James byl bez pochyby jednou z prvních celebrit Severní Ameriky. Pro ty, které okrádal a zneužíval byl jenom obyčejný kriminálník.