Pátek 16. ledna

BARAKA BAR CHRUDIM: Československá party a DJ Kofola, to je nabídka Baraka baru v Chrudimi na pátek 16. ledna.

BOWLING RESTAURANT CHRUDIM: Živá hudba bude znít i již tradičně jako každý pátek Bowling restaurantem na Borzně.

TOTAL INFERNO CHRUDIM: Le Mix de P.M.C. je název akce, která začíná v pátek 16. ledna v klubu Total Inferno v Chrudimi. Exkluzivní party plná nejžhavějších tanečních hitů a remixů, které vám namíchá DJ a moderátor Aleš Pudivítr & DJ PMC. V pekelném kotli Total Inferna opět naplno rozjede naprosto jedinečnou party, na které opravdu nesmíte chybět.

RESTAURACE KATEŘINA: Electro house dance party se rozjede v pátek 16. ledna ve 21 hodin v Restauraci Kateřina v Chrudimi. Hrají Chris Sadler, Rodger Vendez, DJ Gody.

KLUB SKLEP HLINSKO: Na pátek 16. ledna od 20 hodin je v klubu Sklep Hlinsko připraven Šejking Vinyl Party. Hraje DJ Seven.

V CLUB VEJVANOVICE: V pátek 16. ledna startuje ve V Clubu Československá diskotéka.

Sobota 17. ledna

BARAKA BAR CHRUDIM: 80tky & 90tky, to je název akce je připravena pro všechny příznivce dobré zábavy na sobotu 17. ledna. Hraje Jan Vae.

TOTAL INFERNO CHRUDIM: Tradiční sobotní Discohrátky se opět konají v Total Infernu v Chrudimi. Je tu sobota a s ní Discohrátky aneb discotéka trochu jinak s DJ Jirkou Malinským, který Vás jako vždy provede největšími hity let 80. a 90., ale i hity současné taneční scény a to jak zahraničními, tak z české produkce.

KLUB SKLEP HLINSKO: V sobotu 17. ledna od 20 hodin se v hlineckém Sklepě připravena akce Prima Tiefoviny s DJ Tiefem.

V CLUB VEJVANOVICE: V sobotu 17. ledna se můžete ve V Clubu Vejvanovice těšit na VIDEOTÉKU, tedy mixované video sety. Veselá videoakce poprvé v clubu.

Přehled plesů a bálů najdete ZDE POD TÍMTO ODKAZEM.