PÁTEK 27. BŘEZNA

Chrudim: Baraka bar
Aukční party startuje v pátek 27.3. v Baraka Original Music Baru & Restaurantu. Hraje DJ Seven

Chrudim: Pitch Club
Xavier Baumaxa + Special Guest se představí v pátek 27. března v Pitch Clubu Chrudim od 21 hodin. Support: Propaganja.

Chrudim: Bowling restaurant
Páteční večer patří v Bowling restaurantu na Borzně v Chrudimi opět živé hudbě. Neváhejte a přijďte, vstup je zdarma!

Chrudim: Café bar 141
Wabproject aneb Finská a Redbull útočí v pátek 27. března v Café baru 141

Hlinsko: Disco klub Sklep
Big UV párty Dj Tief rozjde v pátek velkou párty plnou UV dárku a speciálních světelných efektu všichni dostanou svítící náramky a náhrdelníky..

Seč: Měšťanská beseda
Pořádný nářez čeká na všechny příznivce kvaliutní hudby. Hudební večer v podání kapel VOLANT, PUNK FLOID a ŽÁDNEJ STRES startuje v sobotu 28. března v Měšťanské besedě Seči. Svoz, tam i zpět zajištěn!(spa)

Rosice u Chrasti: Hospoda Na Křižovatce
V sobotu 28. března začíná v hospodě Na Křižovatce oblíbené akce, na níž zazní Staré pecky a fláky.

Vejvanovice: V Club
V pátek se ve "Véčku" můžete těšit na Dance party. Hudba se bude mixovat hned na 3 gramofonech!

Řestoky: Disco Řestoky
V pátek se v Pohostinství Řestoky koná Rozlučková rockotéka. Prvních sto návštěvníků dostane dárek, po celý večer panáky do vyčerpání zásob za 15 korun!

Chrudim: Total Inferno
Flash Ball Light Night - párty jako ve Vietnamské tržnici v pátek v Infernu - hromady blikajících chlupatých míčků přímo mezi Vámi, a k tomu
neskutečné tempo, proklatě vysoký tep v žilách a maximum toho nejlepšího Vám z taneční muziky přinese náš neúnavný DJ*F.
Bonus večera - za tři pánáky JAMESONA originální tričko.

SOBOTA 28. BŘEZNA

Hlinsko: Klub Sklep
EROTIK NIGHT potěší všechny příznvce lechtivé zábavy v sobotu 28.3. v klubu Sklep v Hlinsku. Tanečnice "nahoře bez", a půlnoční striptýz! Vstup od 18 let!! Náladu podpoří i spousta dárku od pánu z Mexika.

Vejvanovice: V Club
Sobota patří ve V Clubu vejvanovice Karnevalu. Od 16 do 19 hodin je určen dětem, od 21 hodin si na něm mohou zaplesat dospělí.

Chrudim: Restaurace Kateřina
Taneční zábava se Stresorem se chystá v sobotu 28. března v restauraci Kateřina v Chrudimi. Jedna z nejoblíbenějších rockových formací pardubického kraje se poprvé představí i na Kateřině. Návštěvnost Stresoru na jejich koncertních štacích je opravdu vysoká, a tak věříme, že ne jinak tomu bude i u nás. Svižný bigbeat této "pardubické pivní formace" jak si Stresoři sami říkají, nenechává nikoho sedět na židlích a show zpěváka běhajícího po celém sále, se také jen tak nevidí. A zatím co běžně se na Stresor vybírá vstupné 50 - 100 Kč, u nás si na ně můžete zapařit ZDARMA. Start 20.00 hod. Vice o kapele na www.stresor.cz.

Chrudim: Total Inferno
Je tu sobota a s ní Discohrátky aneb discotéka trochu jinak s DJ Jirkou Malinským, který Vás jako vždy provede největšími hity let 80. a 90., ale i hity současné taneční scény a to jak zahraničními, tak z české produkce.

Chrudim: Baraka bar
Sobota patří v Baraka baru zábavné Hair party. Hraje DJ Ronny.

Chrudim: Café bar 141
Rockotéka ovládne v sobotu 28.3. chrudimský Café bar 141. Mr. Spalda vám opět zatopí.