PÁTEK

Don Quijote de la Ancha

Zaječice – Osvětová beseda Zaječice vás zve na divadelní představení Don Quijote de la Ancha v provedení Divadla Klauniky Brno pod vyšším uměleckým dohledem Boleslava Polívky v pátek 10. února v 19.00 hodin. Vstupné je dobrovolné.

Hospůdka Pod Kopcem a skupina Bíbři

Škrovád – Na country večer se skupinou Bíbři můžete přijít v pátek 10. února od 19:30 hodin do hospůdky Pod Kopcem. Rezervace míst na tel: 776 200 250 či v hospůdce. Vstupné je dobrovolné.

SOBOTA

Maturitní ples Gymnázia K. V. Raise Hlinsko

Hlinsko – V pátek 10. února se v Multifunkčním centru koná maturitní ples Gymnázia K. V. Raise Hlinsko.

Sportovní ples

Slatiňany – Fotbalisté SK Spartak Slatiňany pořádají v sobotu 11. února od 20.00 hod. ve slatiňanské sokolovně tradiční Sportovní ples. K tanci i poslechu hraje hudební skupina Wječná žízeň. V rámci plesu se uskuteční i předtančení. Hostem plesu bude mladá pražská muzikálová zpěvačka Markéta Zdeňková. Připravena je i bohatá tombola. Předprodej vstupenek v trafice Květ.

Staročeský maškarní průvod

Míčov-Sušice – V sobotu 11. února bude procházet obcemi Míčov a Sušice tradiční průvod masek, a to od hospody ve 13:00 hod. Předpokládané ukončení cca v 17:00 hod. zastřelením kominíka. Zúčastněte se také této tradiční akce – všechny masky i přihlížející jsou srdečně zváni do průvodu.

A večer navazuje zábava v místním KD, letos s kapelou Punc. Začátek je ve 20:00 hodin, vstupné 100 Kč.

Memoriál Tondy Kavalíra a Franty Hladíka

Hlinsko–Rataje – Závod na historických lyžích začíná v sobotu 11. února v 16 hodin u Obecního lesa. Čeká vás závod v běhu lyžích na 1 kilometr a závod smíšených štafet.

Program:

16:00 sraz účastníků v areálu KKL

16:30 start prvního klání

17:30 vyhlášení nejlepších lyžníků

18:00 Nordic merenda.

Na vaše „skol" se těší klub klasického lyžování Hlinsko. Podmínka účasti – historická výzbroj a výstroj z první poloviny minulého století – zaplacené startovné 50 Kč.