PÁTEK 28. LEDNA

Dj Kofola hraje v Hlinsku
Hlinsko – V pátek 28. 1. odstartuje svoje letošní turné v místním klubu Sklep Dj Kofola. V tomto klubu právě před pěti lety začínal a podle pořadatelů by se měl stát i posledním učinkujícím, který v klubu vystoupí. Začátek československé diskotéky světového formátu je ve 22:22 hodin. S optimistickým sloganem v době krize Dj Kofola jediná vize se tanečníci a tanečnice mají na co těšit.

Rybářský ples
Luže - V pátek 28.1.2011 od 20:00 se v sokolovně v Luži koná Rybářský ples.

Děti ze Sluníčka se pochlubí svým uměním
Hlinsko - V Komorním divadle v Hlinsku se představí malí tanečníci. Páteční vystoupení dětského ministudia Sluníčko při DDM v Hlinsku je určené pro širokou veřejnost. Členové ministudia předvedou od 17 hodin svoje taneční umění, kterému se naučili během celého minulého roku.

SOBOTA 29. LEDNA

Ples sportovců
Tuněchody – SK Tuněchody připravil v sobotu 29.1. od 20 hodin v místní sokolovně ples sportovců. K tanci a poslechu hraje Chorus. Srdečně zvou pořadatelé.

Ples sportovců v Muzeu
Chrudim - Příjemný večer můžete strávit v sobotu 29.ledna 2011 ve Velkém sále Muzea Chrudim, kde se koná tradiční, již 44. ples sportovců. Pořádají ho hráči staré gardy oddílu házené TJ Sokol Chrudim. Od 20.00 až do 03.00 hodin k tanci a poslechu bude hrát skupina H.A.M. za řízení Martina Slámy. Součástí programu je i předtančení. Vstupenky v hodnotě 150 Kč k sezení a 90 Kč k stání je možno zakoupit v Informačním centru Chrudim na Resselově náměstí ve staré radnici.

Staré pecky a fláky
Rosice u Chrasti – V hospodě Na Křižovatce můžete přijít v sobotu 29. 1. na Staré pecky a fláky.

Pásmo loutkových pohádek
Heřmanův Městec - Loutkářský soubor Ahoj z Chrudimi předvede v sobotu 29. ledna 2011 od 16 hodin v kině Mír pásmo pohádek určené především našim nejmenším divákům.

Myslivecký ples ve Zbožnově
Skuteč - Myslivecký ples hostí v sobotu 29.1.2011 Kulturní dům Zbožnov.

Sokolský ples
Nasavrky - T.J.Sokol Nasavrky Vás 29.1.2011 od 20:00 srdečně zve na 15. Sokolský ples do nově zrekonstruované sokolovny. Přijďte se příjemně pobavit a zatančit si. K poslechu a tanci hraje skupina Karla Vávry. Bohatá tombola, nekuřácké prostředí.

Společenský ples jednoty Orel a KDU-ČSL
Krouna - Orel jednota Krouna ve spolupráci s KDU-ČSL Vás srdečně zve na společenský PLES. Taneční ukázky předvede TKG Hlinsko. K tanci a poslechu hraje hudební skupina TRIK. Ples se uskuteční v sobotu 29. ledna od 20.00 hodin v Orlovně. Je pro Vás připravena bohatá tombola a tradičně vynikající kuchyně. Vstupné je 60 Kč. Těší se na Vás pořadatelé.

Chrudimské divadlo bude patřit pohádkám
Chrudim - Sobotní pořad pod společným názvem O Červené Karkulce obsahuje dvě pohádky. První je hrána dvěma maňásky a maskami, se kterými vystupuje postava Pana Pohádky, který celý příběh vypráví. Druhá pohádka “Krabičková” má jednoduchý příběh, ve kterém vystupuje král Krabicius, princezna Krabička, babice Krabice a drak Krabičák. Pohádka zároveň slouží jako cvičení na výslovnost. Děti jsou přímo spolutvůrci představení. Vhodné pro děti od 3 do 8 let. V Divadle Karla Pippicha uvádí Malé divadélko Praha v sobotu 29. ledna od 15 hodin.

Myslivecký ples
Hlinsko - V hlinecké sokolovně se v sobotu 29.ledna koná tradiční Myslivecký ples. K tanci a poslechu hraje skupina Trampoty. Součástí je i bohatá tombola a zvěřinové hody. Předprodej vstupenek v prodejně rybářských potřeb U Sumce. Začátek plesu je stanoven na 20. hodinu.