PÁTEK 4. BŘEZNA

Ples HC Skuteč
Skuteč – V pátek 4. března ve 20 hodin se v Kulturním klubu Skuteč uskuteční ples HC Skuteč. O tom, že se hokejisté umí otáčet nejen na ledě, ale i na tanečním parketě, se můžete přesvědčit na jimi pořádaném společenském plese. O dobrou náladu a hudbu k tanci se postará skupina MAT 4 s kapelníkem Zdeňkem Merklem. Stejně jako loni i letos se můžete těšit i na předtančení.

Ples Kovolisu Hedvikov
Třemošnice – Ples Kovolisu Hedvikov začíná v pátek 4. března ve 20 hodin v Kulturním domě Třemošnice.

Čína - co v průvodci nenajdete
Chrudim - V pátek 4.3.2011 od 18:30 můžete v Přednáškové síni Vodních zdrojů navštívit přednášku na téma "Čína - co v průvodci nenajdete".

Hasičský ples
Nasavrky - Sbor dobrovolných hasičů v Nasavrkách vás srdečně zve na tradiční Hasičský ples. Hraje skupina Trik, připravena je bohatá tombola. To vše v pátek 4.3.2011 od 20:00 ve zdejší sokolovně.

SOBOTA 5. BŘEZNA

II. ročník mariáše
Kameničky u Hlinska – V sobotu 5. března je v restauraci Na Centrále připraven 2. ročník mariáše. Prezence od 8.00 hodin, začátek o hodinu později. Přihlášky na tel.: 721 882 780.

Pověst o Radyni
Zaječice - Osvětová beseda Zaječice a S.D.O. Hejduk v Předhradí si Vás dovolují pozvat na divadelní představení historické hry POVĚST O RADYNI v sobotu 5. března 2011 v 15 hodin v Kulturním domě obce Zaječice. Hra je vhodná i pro školní děti. Srdečně zveme. Vstupné dobrovolné.

Zahájení sezóny
Třemošnice - Muzeum vápenictví v Berlově vápence v Závratci zahajuje první březnovou sobotu svou první sezónu.

Masopust ve Vortové
Hlinsko/Vortová - Na tradiční masopust, který se koná 5.3.2011 ve Vortové můžete z Hlinska vyrazit společně s KČT Hlinsko. Autobus vyjíždí v 8:30 z Tylova náměstí v Hlinsku směr Zalíbené.

NEDĚLE 6. BŘEZNA

Děti se mohou těšit nejen na tanec
Chrast – Město Chrast a Taneční škola BOHÉMIA pořádají Dětský karneval s učitelem tance a jeho tanečnicemi, který se koná 6. března 2011 od 14,00 do 16,00 hodin. v sokolovně v Chrasti. Na malé tanečníky čeká nejen tanec, ale i různé hry a soutěže. Vstupné je dobrovolné.