Skupina Tři Sestry ani letošní léto nezůstala doma a vyrazila na velké turné, na kterém slaví 28 let od založení. Letos navíc přijede s čerstvým větrem v zádech v podobě nového alba Líná hudba holý neštěstí a s ochutnávkou svého vlastního piva Tři Sestry.

Na aktuálních vystoupeních hrají Tři Sestry především zlidovělé hity z bohaté téměř třicetileté historie souboru doplněné o songy z nové desky. Nechybní ani tradiční hospoda na podiu, kde se hudebníci i diváci občerstvují oblíbeným pivem Rychtář. Soubor má naplánované dvouhodinové vystoupení, takže jistě dojde na kultovní písně Kovárna, Modlitba pro partu, Život je takovej, Zelená, Venda, Pijánovka a mnoho dalších ve strhujícím živém podání.

Brány amfiteátru Rychtář se v pátek 16. srpna otevřou v 17:00. Program začne o hodinu později speciálními hosty E!E, Doctor P.P. a MZH. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 230 Kč, na místě bude jejich cena 280 Kč.

Příjemné koncertní prostředí opět nabídne velkokapacitní stany, mnoho míst k sezení, výčepy s různými druhy piva Rychtář a jako novinka bude k dostání originální pivo rocku přímo od Tří Sester. U amfiteátru bude opět připravené vyznačené parkoviště pro větší komfort návštěvníků, dostatečné sociální zázemí se stalo již standardem. Více na stránkách www.letosrychtarem.cz nebo na facebooku.

Program Léta s Rychtářem:

16.08. Tři sestry

31.08. Kryštof + UDG + Sto zvířat

14.09. Den s Rychtářem - oslava 100 let pivovaru