O další ze série koncertů Léto s Rychtářem se postará populární skupina Tři Sestry v doprovodu mnoha hostů. V pátek 14. srpna se tak po roce odehraje v Hlinsku tradiční rockový večírek.

Letos již posedmé vyrazil legendární rockový cirkus jménem Tři Sestry na svoje tradiční velkolepé letní open air tour. U příležitosti 24. narozenin souboru obráží koncertní areály napříč celou republikou.

V Hlinsku se zastaví tento pátek v amfiteátru Rychtář. Půjde již o čtvrtý koncert v tomto prostoru, který si jak kapela, tak fanoušci velice oblíbili. Příjemné prostředí amfiteátru vždy nabídlo skupině výbornou koncertní atmosféru a ta se odměnila divákům strhujícím a energickým koncertem.

Návštěvníci koncertu se mohou opět těšit na stylizovaný hostinec přímo na pódiu, kde se hudebníci i přední divácké řady během produkce občerstvují svým oblíbeným pivem. Velkoplošná videoprojekce detailně přibližující dění v hostinci Na staré Kovárně samozřejmě nemůže chybět. A navíc v pauze koncertu Tří sester proběhne hudební vzpomínka na Frantu Sahulu!

Turné se tentokrát nese v duchu lehce bulvárním, jelikož se nepodařilo utajit, že Supice má buben!

Zatímco modří už vědí, kdo je otcem Tří sester, ostatní stále tápou. Možná bude během dlouhého letního turné otřesné tajemství odhaleno!

O oblíbenosti sesterských koncertů hovoří nejen historie letního turné, které např. do hlineckého amfiteátru každoročně láká tisíce fanoušků skupin. Popularitu potvrzují i halové turné a několik grandiózních koncertů v plné Tesla Aréně.

Tedy v pátek 14. srpna bude hlineckým pivovarem znít pestrá směsice písní. Osvědčené hity Tří Sester jako Kovárna, Zelená, Modlitba pro partu nebo Život je takovej obohatí novinky z posledních desek.

Milými hosty koncertu budou tradičně spřátelené soubory E!E, V.P.R. a MZH.

Vstup do areálu bude umožněn po 17:00. Koncert zahájí předkapely již v 18:00 a po deváté hodině bude pódium patřit dvouhodinovému koncertu Tří Sester.

Lístky jsou k dispozici za příjemných 230,- Kč v běžných předprodejích a v síti ticketstream, na místě bude jejich cena 280,- Kč.

Léto s Rychtářem 2009 nabídne po letošních koncertech Horkýže Slíže, Harleje, Sta Zvířat a nebo právě Tří Sester ještě jednu speciální akci. V sobotu 29. srpna se v amfiteátru odehraje hlavní hudební program Dne otevřených dveří hlineckého pivovaru s interprety jako Mig 21, Marie Rottrová nebo Hudba Praha.

(jl)