Tato poprocková hvězda zde vystoupí už v pátek a půjde o jeden z mála koncertů, který skupina odehraje letos v České Republice. No Name totiž rok 2007 věnovali slovenskému turné a do Čech si naplánovali jen několik vystoupení. Tedy páteční koncert v Herálci je i jakousi unikátností.

Tato téměř rodinná skupina v čele s Igorem Timkem si vydobyla slávu nejen doma, ale především u nás. Českou Republiku No Name několikrát objeli na úspěšných halových turné. Téměř všechny jejich písně aspirují na mediální hity a v radiích a televizích jich dodnes rotuje nespočet. Poslední studiový počin skupiny bylo album „Čím to je“ se stejnojmenným singlem, který následovaly další jako Starosta nebo Stromy.

Nové album

No Name na konci léta vydali koncertní CD a DVD z pražské v Sazka Areny a aktuálně pracují na novém albu. Skupina již málokdy vystupuje v klubech, většinou dává přednost tisícovým halám, což obzvláštňuje herálecký koncert očekávanou intimnější atmosférou.

Páteční večer 23. listopadu budou po deváté hodině znít kulturním domem hity jako Žily, Ty a tvoje sestra, Nie alebo áno, Lekná a mnoho dalších v koncertním podání skvělých slovenských muzikantů. Koncerty No Name jsou hodnoceny jako jedny z nejlepších, co může česká a slovenská rocková scéna nabídnout.

Jako na každý koncert jsou připraveny autobusové svozy zdarma z blízkého okolí. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 190 Kč, na místě bude jejich cena 230 Kč, pokud se koncert nevyprodá.

Tleskač a UDG

Do konce roku ještě v Herálci vystoupí nejpopulárnější česká ska skupina Tleskač s exkluzivním hostem UDG 8. prosince. O dva týdny později se na zdejším pódiu představíKomunální Odpad a jako zakončení koncertní sezóny proběhne tradiční Štěpánská zábava 25. prosince.