Po titulech Cesta do záhu(d)by, Hlavní uzávěr splínu, Racek a Proměnamě se jedná o Klusovo páté řadové album. To nové se zabývá především protiválečnými písněmi. Název alba odkazuje na semitskou bohyni války a plodnosti Anat.

Nové album Anat Život Není

Pro křest si známý český písničkář a jeho kapela vybrali netradičně místo pod širým nebem – letní areál ve Svojšicích u Pardubic.
Unikátní křest alba se uskuteční už v sobotu odpoledne od patnácti hodin.

Na této akci plánuje Klus s kapelou odehrát kromě svých známých písní i celé nové album, které budou posluchači moci oficiálně slyšet až o několik dní později. Tuto novinku si samozřejmě budou moci návštěvníci zakoupit.

Výtvarná show Lény Brauner

Kromě nového repertoáru chystá Tomáš Klus ve Svojšicích představit i netradiční spojení hudby s obrazy vznikajícími přímo během jednotlivých písní ve spolupráci s výtvarnicí Lénou Brauner.

I ti nejmenší si přijdou na své. Pro ně budou připraveny různé soutěže, trampolína, skákací atrakce, prolézačka, malování na obličej a mnoho dalších aktivit.
Nebude chybět ani autogramiáda. Akce by měla skončit ve 23 hodin, poté budou moci návštěvníci využívat stanového městečka.

Idea protiválečného happeningu

Ve Svojšicích tak nepůjde jenom o křest nového alba, ale i o jedinečné spojení vizuální stránky, hudby a atmosféry happeningu zaměřeného proti všem válkám.
Celý koncept speciálně pro tuto akci připravuje osobně Tomáš Klus a jeho Cílová skupina. Proto si nenechte ujít tento jedinečný křest.