Městské kino Chrudim

Saxána a Lexikon kouzel
* 1.11.2011 19:00
Tři sta let po škole! Tak zněl ortel vynesený před mnoha a mnoha lety nad Saxánou, studentkou čarodějnické školy v Říši pohádek, která utekla do světa lidí za svou první láskou Honzou Bláhou. Saxána nyní žije normálním životem v krásné rodinné vile se svým manželem Janem, dcerkou Saxánkou, bláznivou tetou Irmou a strýcem Evženem. Na co ale úplně zapomněla, je půda skrývající tajemství o jejím předešlém čarodějnickém životě. Pokračování slavné české komedie Dívka na koštěti z roku 1971.

Auta 2
* 2.11.2011 19:00
Hvězdné závodní auto Blesk McQueen a jeho přítel, jedinečný odtahový vůz Burák, se dostanou na úžasná místa, když je jejich cesta zavede za moře. Tam budou soutěžit ve vůbec prvním celosvětovém závodě Grand Prix, kde se má rozhodnout o nejrychlejším autě na světe. Ale cesta na šampionát je plná děr, objížděk a komických překvapení, když se Burák připlete do svého vlastního netušeného dobrodružství - mezinárodní špionáže.

Děcka jsou v pohodě
* 3.11.2011 09:30
Když vyrůstáte se dvěma matkami, jednoho dne zjistíte, že vám někdo chybí. Julianne Moore, Mark Ruffalo a Annette Bening ve vtipném a energickém portrétu jedné moderní rodiny. Působivé komediální drama USA.
Kazatel
* 3.11.2011 19:00
Po staletích brutálních bojů lidstvo porazilo své nejděsivější nepřátele, hordy upírů. Poslední přežívající upíři byli přemístěni do izolovaných rezervací, zatímco lidstvo žije v opevněných městech, kterým vládne církev. Kazatelé, trénovaní jako nemilosrdní zabijáci v upírských válkách, nyní vykonávají podřadnou práci a žijí téměř odříznuti od okolního světa. Když se ke Kazateli, veteránovi upírských válek, donese zpráva o upířím útoku a únosu osmnáctileté dívky z odlehlé základny, požádá vládnoucí monsignory o povolení vydat se na pomoc unesené dívce, která je současně jeho neteří…

Kino Mír Heřmanův Městec

Bastardi 2
* 2.11.2011 19:30
Film Bastardi, který odkryl šokující poměry v prostředí zvláštních škol, má nové pokračování. Druhý díl kontroverzního filmu začíná krátce po smrti největšího bastarda Michala Dostála. Michalův otec a dědeček jsou přesvědčeni, že učitel Majer stál za vraždami všech tří žáků a mstil smrt své sestry. Začnou tak Majera psychicky deptat a hledají důkazy

Patagonie - Na konci světa
* 3.11.2011 19:30
Diashow Martina Loewa nás zavede do nejkrásnějších národních parků Jižní Ameriky. Přes 2000 km absolvoval busem, stopem, lodí, pěšky i na koni přes Andy až do Ohňové země.