Letní kino
– v areálu Městského kina Chrudim

v červenci letní kino
NEHRAJE

Kino Mír Heřmanův Městec

Kuky se vrací
* 9.7.2010 18:00
Kuky se vrací scenáristy a režiséra Jana Svěráka je dobrodružný i poetický, rodinný příběh, v němž hlavní role přebírají hrdinové ze světa dětské představivosti.

Toy Story 3: Příběh hraček
* 13.7.2010 18:00
* 14.7.2010 18:00
Pokračování zábavného dobrodružství hraček. Rodinný akční animovaný film USA.

Letní kino Konopáč

Kuky se vrací
* 9.7.2010 21:30
Kuky se vrací scenáristy a režiséra Jana Svěráka je dobrodružný i poetický, rodinný příběh, v němž hlavní role přebírají hrdinové ze světa dětské představivosti.

Sex ve městě 2
* 10.7.2010 21:30
Zábava, móda, přátelství - nejen toto všechno znovu přináší film Sex ve městě 2, ve které se vrací Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda. Poznejte jejich životy a lásky po dvou letech v pokračování, které opravdu září. Co se stane po tom, co řeknete své „Ano“? Život je takový, jaký si ho dámy vždycky přály, ale nebyl by to „Sex ve městě, kdyby život neměl v záloze pár překvapení.

Alenka v říši divů
* 12.7.2010 21:30
Americký film. Devatenáctiletou Alici čeká zážitek, na který hned tak nezapomene… Uprchne před nechtěným nápadníkem, spadne do nory za bílým králíkem a … ocitne se v ohromujícím, fantastickém světě. Mia Wasikowska a Johnny Depp v dobrodružném filmu Tima Burtona.

Toy Story 3: Příběh hraček
* 14.7.2010 21:30
Pokračování zábavného dobrodružství hraček. Rodinný akční animovaný film USA.

Kino Panoramatické Hlinsko

Nezapomeň na mě
* 9.7.2010 20:00
Romantický film se současným idolem všech dívek Robertem Pattisonem ( filmová sága Stmívání). Příběh rebelujícího mladíka, který se zamiluje. Láska mladých lidí musí projít silnou zkouškou… Dále hrají: Pierce Brosnan a Chris Cooper. Režie: Allen Coulter.

Robin Hood
* 10.7.2010 17:30
Zapomeňte na všechno, co jste kdy slyšeli o slavném zbojníkovi Robinu Hoodovi. Temný příběh – jako raný středověk, vášnivý – jako vášniví lidé a dobrý – jako herci, které v tomto historickém filmu uvidíte: Russel Crowe, Cate Blanchett, Max von Sidow. Režie. Ridley Scott.

Hlinsko - Prostor
u Komorního divadla –
Kinematograf bratří Čadíků

Bobule
* 28.7.2010 21:30
Letní komedie, která nás zavede na moravské vinice, je příběhem dvou kamarádů Honzy a Jirky. Honza (Kryštof Hádek) je typický městský floutek. Jeho kámoš Jirka (Lukáš Langmajer) je podvodníček, který moc rozumu nepobral, ale má jednu skvělou vlastnost. Umí geniálně oblbnout ženský. Právě toho oba využívají při svých podvodech. Kšeftují s byty, auty a vůbec se vším, co se právě namane. Jednoho dne se Honza dozví, že jeho moravský děda, kterého dlouho neviděl, je vážně nemocný. Tato zpráva vytrhne Honzu ze zajetých kolejí a rozhodne se splnit dědovi jeho životní sen. Zajistí mu dovolenou snů a aniž to tuší, splní si tím i svůj sen. Najde to, co dlouho hledal a po čem toužil. Režiséra a scenáristu Tomáše Bařinu, jehož reklama „Bóbika“ rychle zlidověla napadl námět filmu poté, co se loni vydal poprvé do vinného sklípku. Hlavní roli napsal přímo na tělo pro Kryštofa Hádka. „Nevím, kdo jiný v Česku by to zahrál. Kryštof má v sobě obě potřebné polohy, energii i drzost, ale současně i zranitelnost“ říká Bařina.