Tento problém však snadno vyřeší výhodné roční abonmá, které divákům zaručí, že uvidí všechny nastudované inscenace VČD, a to bez čekání na vstupenky a samozřejmě i s výraznou slevou.

Dnes poslední den

Předplatitelům je také zdarma zasílán měsíční Divadelní zpravodaj s aktuálními informacemi ze zákulisí divadla, s rozhovory s herci, režiséry a dalšími zajímavými osobnostmi, v němž samozřejmě nechybí ani měsíční program.

VČD nyní nabízí Klasické předplatné (skupiny A, B, C, E, F a H) a Seniorské předplatné (skupiny T, U a X). Současným předplatitelům divadlo jejich stálá místa rezervuje již pouze do dnešního dne.

Originální dárek

Od pondělí 12. prosince budou neobnovené permanentky prodávány novým zájemcům, proto se divadelní permanentky mohou stát i originálním vánočním dárkem!

Po loňských kladných ohlasech diváků na možnost zakoupení permanentky buď na všechna představení pardubického divadla včetně titulů uváděných na Malé scéně ve dvoře divadla, nebo pouze na představení v Městském divadle, toto dělení VČD zachová i v roce 2012.

Termíny představení na Malé scéně budou pevně stanoveny stejně jako v Městském divadle, avšak vzhledem k omezené kapacitě sálu budou skupiny rozděleny do menších podskupin (například abonentní skupina H na H1 a H2 a podobně).

Výměnný kupon

Výměnný kupon bude v roce 2012 obsahovat opět pouze kompletní Klasická abonentka za plnou cenu. Tento kupon je jakýmsi bonusem k předplatnému, využít jej předplatitelé mohou například na zářijový Francouzský dostihový den do lóže VČD, na představení VČD konaná na Malé scéně ve dvoře či na zvláštní akce vyhlášené divadlem.

Kupony jsou přenosné a jsou vyměňovány za vstupenky na představení vždy pouze do vyčerpání kapacity sálu.

Radek Smetana, tiskový mluvčí VČD