Rytmus VČ se více než 18 let věnuje podpoře lidí se znevýhodněním, zejména lidí s mentálním postižením, ve všech oblastech jejich života. Výtěžek koncertu poslouží k tomu, aby organizace mohla nadále poskytovat služby všem svým klientům v potřebném rozsahu. Koncert se koná pod záštitou radního Pardubického kraje Pavla Šotoly a pod patronátem starosty města Chrudim Františka Pilného.

Lístky jsou k dostání na Turistickém a informačním centru v Chrudimi, na pokladně Divadla Karla Pippichova nebo na webu www.chrudimsobe.cz.

Přijďte si užít skvělý koncert a podpořit dobrou věc. Více na FB: Vaše cesta do společnosti - Rytmus Východní Čechy, o.p.s. a na webu www.rytmusvychod.cz.

"Abychom mohli našim klientům i nadále poskytovat naše služby v potřebném rozsahu, která se věnuje podpoře lidí se znevýhodněním, výtěžek koncertu bude věnován na podporu činnosti. Pro letošní koncert se podařilo domluvit skvělou Báru Basikovou, která vystoupí unikátně s klavírním doprovodem," uvedla Kristýna Košvancová, zástupkyně ředitelky organizace Rytmus Východní Čechy.

Soutěž v požárním útoku v Morašicích.
Požární soutěž hasiči uzavřeli v Morašicích