Že se vyplácí soutěžit, se v sobotu přesvědčili Jiří a Marie Petrovičtí. Díky výhře se totiž vzali přímo na svatebním veletrhu v hradeckém hotelu Nové Adalbertinum na Velkém náměstí.

„Ne, kdepak, nikdo nás nenutil, ani nás nemuseli přemlouvat. Už jsme svatbu stejně plánovali,“ shodli se v sobotu čerství novomanželé z Hradce Králové, kteří se vzali po devítiměsíční známosti. „Stres je za námi, žádné váhání při „ano“ nebylo. Svatba se nám moc líbila,“ dodávali mladí novomanželé, kteří ještě na přehlídkovém molu od jednatele hradecké firmy ARCHA Creative Group Petra Kupčeka převzali certifikát na interiér svého bydlení za deset tisíc korun. Nebyl to jediný dar – spali například ve svatebním apartmá hotelu Nové Adalbertinum.

„Byla to první svatba při hradeckém veletrhu, na které se podíleli sponzoři. A premiérou je i veletrh v hotelu, kde jsou komornější prostory,“ uvedla manžerka dvoudenního Svatebního veletrhu v Hradci Králové Marcela Ježová. Veletrh, který včera skončil, nabízel budoucím manželům celou paletu služeb – od nových svatebních trendů přes prstýnky či kytice až po bydlení.