V rámci turné Proměnamě, jehož poslední koncert ve východních Čechách proběhne v Chrudimi, se návštěvníci mohou těšit nejen na písně z novinkového alba, po němž je tour pojmenovaná, ale i na výběr písní z alb starších včetně největších hitů jako je Nina nebo Pánubohudooken.

Tomáš Klus je pokračovatelem české písničkářské tradice a mnohými je označován za novodobého Karla Kryla. Jeho hudbu nelze zaškatulkovat do jednoho žánru, v jeho písních lze nalézt jak duchovní a inspirativní sílu, ale i jeho osobní pohled na současné dění ve společnosti. Kromě skládání písní a textů se Tomáš věnuje také herectví a v současné době ho lze spatřit v nové pohádce Tři Bratři.

Vstupenky na koncert jsou k dostání v předprodejní síti www.ticketpro.cz nebo v kamenných předprodejních místech v restauraci Kateřina Chrudim, hostinci U Sladovny Chrudim a v pardubické hospodě Na Rychtě.

Hala bude otevřena od 18:30 hodin, začátek vystoupení je plánován na 20 hodin.

Pořadatel této kulturní události věnoval do soutěže Chrudimského deníku dvě dvojice vstupenek. Získat je může každý, kdo napíše správnou odpověď na otázku a odešle ji do 7. října na adresu chrudimsky@denik.cz. Do předmětu zprávy napište „Klus". Ptáme se:

Jak se jmenuje nejnovější album písniček Tomáše Kluse?

Nezapomeňte připojit své telefonní číslo, abychom vás mohli v případě vylosování kontaktovat.