Areál se všem návštěvníkům otevře v sobotu 27. června v 15.00 hodin. Konec hudební produkce v areálu je plánován okolo půlnoci, kdy se bude areál postupně uzavírat.

Cena vstupenky na místě činí 490,- Kč, děti do 8 let a ZTP mají vstup zdarma.Věk dítěte je nutné prokázat při vstupu do areálu platným průkazem s fotkou dítěte. Kasa bude otevřena od 14.30 hodin, ale je možné vstupenky koupit ještě do pátečních 22 hodin v síti Ticketportal za 450 korun.

Program:

Tomáš Klus a jeho Cílová skupina

Křest nového alba „ANAT ŽIVOT NENÍ"

Hosté a další učinkující

Unikátní Tomášův „ dvojkoncert „

Premiérový koncert nového alba

Doprovodný program & hosté

Kreativní živá show výtvarnice Lény Brauner

Dětská herní zóna

Prodej nového CD

Součástí koncertu je i dětská herní zóna. Pořadatelé mají pro nejmenší návštěvníky připravené různé soutěže, trampolínu, skákací atrakci, prolézačku, malování na obličej atd. Dbejte zvláště v této zóně zvýšeného dohledu nad svými dětmi.

Kromě bohatě zásobených barů bude v areálovém městečku umístěno i několik stánků s pestrou nabídkou jídla, pití, čerstvých ovocných šťáv nebo koktejl bar . Na celé akci platí zákaz požití alkoholu mladším 18 let. Ve Svojšicích lze i přespat ve stanovém městečku. Organizátoři koncertu upozorňuj na zákaz vnášení, zbraní, drog, vlastního pití a jídla. Na akci je zdravotní dozor, požárníci, security služba. Posíleny budou i hlídky Policie ČR. Každý návštěvník se podrobí bezpečnostní prohlídce, která je zaměřena na zbraně.

(bn)