Poslední klasický koncert Léta s Rychtářem 2008 proběhne v režii oblíbené rockové skupiny Tři Sestry. V pátek 15. srpna se tak odehraje v Hlinsku neobvyklý rockový večírek.

Tři Sestry se vracejí do hlineckého amfiteátru po dvou letech. Roční pauza tedy způsobila to, že skupina zde poprvé zahraje nové písně z alba Mydlovary. Frontman Lou Fanánek Hagen zde navíc představí svůj nový projekt Jevany.

Návštěvníci pátečního koncertu se mohou opět těšit na stylizovaný hostinec přímo na podiu, kde se hudebníci i přední divácké řady během produkce občerstvují svým oblíbeným pivem. Velkoplošná videoprojekce detailně přibližující dění v hostinci samozřejmě nemůže chybět. Během koncertu mohou diváci zhlédnout projekci Strašlivého filmu II, jehož jsou Tři sestry autory a zároveň v něm účinkují jako herci hlavních rolí.

O oblíbenosti koncertů Tří Sester hovoří nejen historie jejich letního turné, které např. do Hlinska před dvěma lety přilákalo rekordní počet fanoušků. Popularitu potvrdilo i předvánoční halové turné, které vyvrcholilo grandiózním koncertem v plné T-Mobile Aréně, a také vyprodaná jarní šňůra po sálech celé České Republiky.

Tedy v pátek 15. srpna bude amfiteátrem v hlineckém pivovaru znít pestrá směsice písní. Osvědčené a nesmrtelné hity Tří Sester jako Kovárna, Zelená, Modlitba pro partu, Pijánovka nebo Dederon obohatí novinky z aktuální desky. Jako hosté se představí E!E a Debill Heads.

Vstup do amfiteátru Rychtář bude možný po 18:00. Koncert zahájí předkapely již v 19.00 hodin a po deváté hodině bude pódium patřit dvouhodinovému koncertu Tří Sester. Lístky jsou k dispozici za 220 Kč v běžných předprodejích včetně všech poplatků, na místě bude cena 270 Kč.

Léto s Rychtářem nabídne po letošních koncertech Divokýho Billa, Čechomoru, Horkýže Slíže a nebo právě Tří Sester ještě jednu speciální akci. V sobotu 13. září vystoupí na nádvoří pivovaru Eva a Vašek se skupinami Artur a Kapitol.