Celá akce má však hlubší podtext. „Část výtěžku bude věnována na transplantační program Hematoonkologického centra Fakultní nemocnice v Hradci Králové,“ říká organizátorka show Daniela Brázdová. Vstupenky na dnešní večer, jehož program začíná úderem 19. hodiny, jsou ještě k dispozici. Koupíte je buď v královéhradeckém Informačním centru, v Agentuře Daniela Models či přímo v Aldisu před módní přehlídkou. Hlavní hvězdou večera je Vlaďka Erbová.


Bulvární média sice propírala její vztah se sparťanským fotbalistou Tomášem Řepkou, podstatně důležitější ale je působení Erbové v nadaci Rakovina věc veřejná. Právě proto se dnes objevuje i na přehlídce věnované fakultní nemocnici.

Moderátorem show bude herec Miroslav Šimůnek a v programu mimo jiné vystoupí zpěvák David Deyl. Na přehlídkovém molu se objeví práce návrhářky Heleny Bedrnové, butiků Jamo Fashion Pardubice, C&A, Fadi Bijoux, Paris Boutique Hana Šulcová, Svatební salon Renáta, Galex, Villagio, Pestrá móda, Triumph International, Eve textil Jaroměř, Oční optik Panenka s. r. o. Dívky se objeví v účesech odborníků Salonu Koppová a v líčení Evy Kockové z Beauty Studia.

V programu vystoupí taneční skupina Stress a taneční škola Timedance.
Vlaďka Erbová by spolu s organizátory z Daniela Models měla ještě dnes před vlastní přehlídkou navštívit oddělení fakultní nemocnice a pozdravit se s pacienty.

Večer od 19 hodin se již představí na módním molu. Přijďte podpořit dobrou věc a potěšit se zajímavými modely návrhářů i butiků.