Herci se pak s dětmi aktivně zapojili i do výroby polštářků pro dobré spaní, na které si děti kreslily náměty z pohádek.
Radostné chvíle při společně sdílených aktivitách zde tedy prožily děti i dospěláci.

„Veselé léto" přiveze během letních prázdnin díky hudbě, divadlu a také mnohým překvapením od ochotných dárců, ještě mnoho potěšení také do dalších míst v pardubickém, královéhradeckém a libereckém kraji.

Prázdninové „Veselé léto" pro všechny děti

Prázdniny na jevišti

Herečka a zpěvačka Michaela Novozámská organizuje v rámci spolupráce s Klubem dětem již jedenáctý prázdninový ročník kvalitního divadla a hudby pro děti v dětských domovech, nemocnicích a léčebnách, tedy všude tam, kde děti musí svůj čas trávit mimo vlastní rodinu. Půvabné hudební pohádky z její autorské dílny oslovují již více než deset let dětské návštěvníky divadel pro celé ČR. Jsou oblíbené i u dospěláků, kteří vyhledávají pro své děti nejen zábavu, ale také kvalitní hudbu, poutavý projev a ponaučení. Proto Hudební divadlo dětem s Michaelou Novozámskou nemá divadelní prázdniny, nýbrž se snaží ve volném čase zavítat všude tam, kde máma a táta s dětmi do divadla zajít nemohou.

Nejen představení

Letošní „Veselé léto" odstartovalo slavnostním koncertem v Libereckém Divadle F.X.Šaldy a poté se rozjelo za dětmi přímo do prostor dětských domovů, nemocnic a léčeben v královéhradeckém, pardubickém a libereckém kraji. Přiveze dobrou náladu z hudby a divadla a také doprovodné kreativní programy pro náměty na volný prázdninový čas.

(alpok)