Jedná se o podstatné rozšíření kapacity, komfortu a také mnohem lepší dostupnosti. Již dlouze se polemizuje o kapelách, které vám dne 14. února roku 2009 přijedou rozproudit mrazem ztuhlou krev. Můžete se těšit na slovenské mistry SKA žánru – Polemic!!! Na letním festivalu sklidilo toto osmičlenné uskupení obrovský aplaus, jenž nebral konce a všichni členové skupiny si festival nemohli vynachválit.

Nebudou chybět nesmrtelné kapely Dukla Vozovna, Tleskač a Imodium. Toto trio s námi objezdilo značnou část Studnických festivalů a neodmyslitelně patří do rodiny. Pódiová show, kterou dokáží všichni výše jmenovaní „vyrobit“, dostane do varu každého.

A teď „třešnička na dortu“ – něco z trochu jiného soudku: Skyline! Nejrozjetější česká elektronická kapela v novém, zajímavějším složení v čele s bývalou zpěvačkou Gaia Mesiah Markou Rybin, bude k vidění na Studnice festu poprvé a věříme, že na své si přijde širší spektrum veřejnosti.

Na rozdíl od šestice Skyline, se již tradičně na závěr euforického večera přijde rozloučit a dav uklidnit král pornofolku, vladař ze Znojma – jeho veličenstvo Záviš.

V jednání jsou další kapely, jejichž jména zveřejníme později, stejně tak jako i podrobnější informace o festivalu na adrese zimni.studnicefest.cz.

Nyní tedy k ruce diář a do něj si zapište poznámku na 14. února 2009 od 17 hodin – Zimní Studnice fest.