Vážení návštěvníci,

srdečně Vás vítáme na dnešním Žlutomodrém dni Berry, který se letos poprvé koná v Chrudimi na stadionu AFK.

Při organizačním zajištění této akce jsme od samého počátku usilovali o to, aby byl program co nejpestřejší a užili si ho všichni bez rozdílu věku. Areál se otevře úderem 13. hodiny a bude Vám k dispozici do desáté hodiny večerní. Déle se společně bavit nemůžeme, rušili bychom prý noční klid. I přesto věříme, že se nám bohatý program do časového harmonogramu vejde a Vy si dnešní Žlutomodrý den Berry užijete. Očekáváme, že dnes přijde na stadion značné množství lidí. Zejména Chrudimáky prosíme, aby se k nám vydali pěšky, protože parkování bude obtížné. „Přespolním“ radíme, aby své auto postavili o pár ulic dál a přišli k nám procházkou třeba kolem řeky Chrudimky. Strážníci městské policie budou na parkování dohlížet, stejně tak i vojáci, kteří si převzali pořadatelskou službu. A tak věříme, že se nakonec na stadionu všichni sejdeme v dobré náladě.

Žlutomodrý den s Berry bude zároveň prezentací neziskových organizací. Je jich hodně a dnešní akce je pro ně příležitostí dát o sobě vědět.

Na akci se budou prezentovat dodavatelé firmy Elberry, každý zájemce získá zdarma kupon na slevu 100 Kč a kdo bude mít štěstí, odnese si domů cenu z bohaté tomboly. Vylosovaný návštěvník získá zapůjčení vozu Ford na víkend. Vstup je zdarma, za atrakce pro děti se také neplatí.

Holčičky a kluci, užijte si skákadla Bořka Stavitele a projděte si Pohádkový les, který zajišťují chrudimští divadelníci na jedenácti stanovištích. Jistě se už těšíte na Dádu Patrasovou, která vystoupí od 15.45 hodin na velkém pódiu.

Dospělí návštěvníci jistě hned po vstupu do areálu objeví občerstveníve čtrnácti stáncích, o hygienu je postaráno díky mobilní umývárně a WC. Jsme rádi, že se nám podařilo zajistit skvělé hudební interprety, těšíme se na fotbalové utkání internacionálů Sparta - Slavia.

Přijďte strávit Žlutomodrý den Berry na chrudimský stadion AFK. Srdečně Vás zveme.

Miloš Pilař a Ladislav Dopita,majitelé firmy Elberry

Program

Otevření areálu AFK Chrudim bude pro návštěvníky akce 25.6.2011 ve 13:00 hodin. Celou akci moderuje Pavel Nový.
Pro návštěvníky jsou připraveny stánky s občerstvením.
14:00 - 17:00 Dětský den
Skákadla pro děti, soutěže, pohádkový les, historický šerm
15:00 17:00 Fotbalové utkání Sparta - Slavia
(internacionálové)
Sestava k zápasu- Slavie Praha: Klusáček, Mareš, Ondrejčík, Müller, Herda Petr, Medynský, Veselý, Ulich, Zákostelský, Koubek, Čáp, Jeslínek, Vladyka (hráč AFK), Knoflíček.
Sparta Praha: Sova, Polák, Mlejnský, Fukal, Bažant, Ztracený, Jarolím, Slaný, Siegel, Holub (hráč AFK), Trval, Mistr, Prokop, Novotný.
Rozhodčí: Čechlovský, Gála, Jeřábek.
V poločase utkání se uskuteční autogramiáda hráčů.

Koncerty na velkém pódiu:
15:45 - 16:15 Dáda Patrasová
17:00 - 17:50 Michal Hrůza
18:10 - 19:00 Roxette revival
19:20 - 20:20 Punc
20:30 - 22:00 Katapult