S Netolickým se v krajském scénáři počítalo již od samého začátku. Na vyhřívanou pozici usedl s nespočtem lichotivých slibů. Pěkně se poslouchalo jeho kázání o nápravě zdevastovaného zdravotnictví. Jeho funkce bohužel zůstala pouze u těch slibů. Vlastně bychom neměli radnímu tolik křivdit. Ke slibům si smí ještě započítat svá bolestná rozhodnutí.

Nic se nevyřeší

Za celou dobu svého úřadování neprovedl radní Netolický nic, co by alespoň směřovalo k revitalizaci kritického stavu nemocnic v kraji. Rozšiřováním představenstva a dozorčích rad nemocnic se jejich situace určitě nevyřeší. A rozhodně ne s takovými kandidáty, jako jsou Ivan Pilip a Josef Pejchl. Výběr této dvojice vybízí k poklepání si na čelo.

Zdravotnictví si absolutně nepřilepší, pokud bude do svých řad přijímat statisícově placené členy, kteří ve svých životopisech nemají jedinou úspěchu hodnou položku! Ptám se, jak tento výběr přispěje k revitalizujícímu hospodaření nemocnic? Snad ani největší optimista nemůže uvěřit, že Netolický dovede stabilizaci nemocnic k reálu!

Je to anekdota?

Dosavadní působení Martina Netolického ve funkci radního odpovědného za zdravotnictví považuji za nehumornou anekdotu.

Snad je jasné, že nesměšný vtip je nesmyslný vtip!

Jan Čechlovský, poslanec za ODS