Porodnici jsme neznali, jen jsme slyšeli dobré reference, tak jsme se rozhodli, že půjdeme sem. Jednu noc jsem strávila v nemocnici v Chrudimi, přijímala mě mladá usměvavá lékařka, mluvila klidným vyrovnaným hlasem, moc jsem si jí přála u porodu, ale nebyl čas zjišťovat, co vše musíme udělat, abychom si lékaře vyžádali, tak jsme to nechali osudu.

O to větší překvapení bylo, když mě ve středu ve 4 hod. ráno přijímala na sál “naše paní doktorka“. Asi jsme si jí vysnili, hlavně já a snad to byl i osud, věřím, že sny se plní. Moc bych tedy chtěla poděkovat paní MUDr. Tereze Pinkové za její lidskost, profesionalitu a vyrovnanost, zároveň bych chtěla poděkovat panu primáři MUDr. Tomáši Pavlíčkovi, všem sestřičkám na porodním sále i na porodnici a popřát všem mnoho úspěchů. Děkuji a tuto porodnici mohu jen doporučit.

Nebyla to jen hospitalizace, byl zde klid, lidskost, komunikace, prostě silný zážitek nejen ze syna, ale i z přístupu, který si vždy budu pamatovat, a náš syn mi vždy připomene „naší paní doktorku“.

Petra Vytasil Krajíčková