Většina diskutujících sice souhlasí s tím, že parkovací plocha u Penny Marketu patří soukromému vlastníkovi, který s ní může nakládat dle libosti. Zároveň ale poukazují na to, že najít poblíž zdravotnického zařízení vhodné místo, kde ponechat svůj vůz, není nijak snadné.

„Parkování u nemocnice pro pacienty je katastrofa, zvláště, když přední, ale zvláště zadní parkoviště je z půli zabráno auty lékařů… Pacienti pak musí parkovat, kde se dá a vlastně i nedá, že? Když jsem tam vozívala rodiče, parkovala jsem také před obchoďákem nebo hned za ním,“ přiznává se diskutující“ bikerka“.

„Když jsme jezdili s rodiči do Plusu, oni nadávali, že tam lide zaparkují (samozřejmě co nejblíž vchodu) a jdou do špitálu. Když jsme s nimi chodili do špitálu, parkovali jsme tam taky. Moje námitka, že na to dřív nadávali, zapadla v dějinách. Je to blbé, když tam parkují auta celý den a kvůli nákupu tam místo nenajdete. A ejhle, po dvaceti letech už to někoho napadlo! Taky je blbé, že tam lidi jezdí v protisměru. A ještě nadávají. A divím se už léta, že auta parkují těsně před vchodem vedle vyznačených stání. Zužují cestu tam, kde se pletou lidi s košíky,“ přiblížil svoje zkušenosti diskutující pod pseudonymem“ em“.

„Je tam přeci cedule: Parkoviště pouze pro zákazníky Penny Marketu, což já jsem. V minulosti jsem tam již nakoupil, takže mě nějaká paní může chtít vyhazovat, jak chce, auto si vám stejně nedovolí odtáhnout. A jinak, pokud lidi o tom neví, v nemocnici je areál, kde se dá zaparkovat za poplatek, ale to je zase nějakým líto dat dvacku, co?“ ptá se muž, který se podepsal jako „občan“.

„Myslíte to plivátko zezadu za bránou? Tam se stěží vejde 15 aut,“ namítá opět „bikerka“.