Zadruhé: poslechl jsem si odposlechy, tedy rozhovory bývalého, mého i vašeho premiéra s jeho tehdejší milenkou a zaměstnankyní jeho kanceláře. Politoval jsem jeho tehdejší manželku i jeho dnešní děti a dospěl k názoru, který mám již dlouho. Je načase pro nás i Nečase zřídit linky bezpečí pro trýzněné muže, a to i duševně.

S přibývajícím trendem singles dam, pro které už nejsou děti a rodina prioritou a vše podřizují kariéře a bankovkám, to už je a bude asi jedna z možností, jak se těm saním bránit. A jak vidno, vzdělání a postavení s tím má pramálo co společného. Co se týká odposlechů, nabádám vás, politiky, když už zabřednete do zlodějin a jiných leváren, počítám v to i zradu rodiny, zneužívání vojenské rozvědky atd., tak se do telefonu vyjadřujte slušně, mile a laskavě, abychom vaše debilní výlevy my, vaši voliči, nebyli nuceni poslouchat ze všech médií. Ty po vašich výlevech pasou, jak slepice po flusu, abych byl stylový, tedy bulvární.

Zatřetí: zpráva OSN nás všechny nabádá, že do deseti let budou tři miliardy lidí bez vody. Otázka zní. Kam se půjdou napít? To je můj příspěvek na téma kvóty pro uprchlíky.Ivan Baborák

PS: Rada pro zahrádkáře. Na mšice, na ty malé mršky, používám postřik ve složení litr vody s jedním malým panákem Jaru. A funguje to!

Ivan Baborák, výtvarník