Na místě zasahovala vozidla záchranky, účastníci havárie byli převezeni do nemocnice. Podle našich informací to je řidička z toyoty a celá osádka felicie – dva dospělí a dvě děti. Tranzitní doprava v úseku bude asi dvě hodiny uzavřena.

Nehoda se stala v místě nepříjemného "esíčka", které může místa neznalé řidiče překvapit tím, jak zatáčka vynáší. Toyota Yaris jela do Lukavice, s felicí se střetla v první, tedy pravotočivé zatáčce.

Asi půl hodiny předtím V Chrudimi u hasičské zbrojnice narazil řidič octavie do podezdívky plotu, když předtím nepřizpůsobil rychlost auta stavu a povaze vozovky a svým schopnostem - PODÍVEJTE SE NA NÁSLEDKY NEHODY VE FOTOGALERII

Nehoda jak z amerického filmu se stala v pátek po poledni na hlavní silnici mezi Chrudimí a Kočím. Řidič sjel ze silnice a poté se kutálel po poli přes střechu a zpět na kola a zase přes střechu zhruba 60 metrů - ČTĚTE ZDE

U Skutče havaroval v neděli odpoledne motorkář, nehodu naštěstí přežil

Kolem čtrnácté hodiny v neděli došlo k havárii motocyklu u Skutče. Podle sdělení operačního důstojníka chrudimské policie nebylo zranění smrtelné.

„Motorkář havaroval ve směru na Předhradí,“ řekl operační. Podle našich informací je tranzitní doprava úsekem nehody směrována do jednoho pruhu.