Sobotní den plný sedmiček nebyl šťastný pro řidiče vozidla Peugeot 307, které havarovalo v sobotu ráno v Markovicích. Podle sdělení operačního důstojníka Policie ČR šofér nepřizpůsobil rychlost auta a při projíždění zatáčky havaroval. Auto se obrátilo na střechu a řidič v něm zůstal uvězněn. Na místo přijeli hasiči, kteří ho vyprostili za pomoci speciálního zařízení. Došlo k lehkému zranění, alekohol před jízdou požit nebyl. Škoda je 150 tisíc korun.

K dopravní nehodě došlov neděli 8. červencekolem desáté hodiny v místní chrudimské části Tři Bubny. Řidič osobního vozidla Škoda Octavia z Pardubic nedal přednost peugeotu jedoucím po hlavní silnici a došlo ke střetu. Při něm utrpěly tři osoby lehká zranění. Škoda na havarovaných vozidlech je vyčíslena na sto dvacet tisíc korun.

Řidička osobního vozidla Škoda Fabia se při couvání z ředy parkujících vozidel nevěnovala řízení a předhlédla za ní projíždějící vozidlo VW Touran. Při dopravní nehodě nebyl nikdo zraněn. Hmotná škoda se odhaduje na třicet tisíc korun. Dopravní nehodu policisté vyřešili na místě. Řidičce uložili blokovou pokutu.