Jednotka z Vysokého Mýta musela likvidovat střet dvou osobních vozidel na silnici I/35 před Vysokým Mýtem ve směru od Litomyšle. Hasiči provedli protipožární opatření a zasypali provozní kapaliny. 

V Pardubicích řidič narazil do zábradlí, které se odtrhlo a poškodilo další dvě vozidla. Hasiči provedli protipožární opatření a odpojení akumulátoru. 

Ze Stanice Seč vyjela jednotka k dopravní nehodě, která se stala před obcí Vápenný Podol. Sjelo zde vozidlo částečně do příkopu. V autě cestovali 4 osoby. Ty si do své péče převzala zdravotnická záchranná služba. 

Hasiči z Litomyšle spěchali k dopravní nehodě mezi Čistou a Trstěnicemi. Auto narazilo do stromu, a i tato dopravní nehoda si vyžádala jednu zraněnou osobu. Hasiči zlikvidovali unikající kapaliny a odpojili akumulátory. 

V obci Králíky museli hasiči v ranních hodinách likvidovat 12 metrů dlouhou olejovou skvrnu před nepřehlednou zatáčkou. 

Další nehoda se stala u obce Zámrsk. Zde došlo ke středu 2 osobních vozidel a zranění 4 osob. Hasiči zlikvidovali unikající kapaliny a odpojili akumulátory. 

Poslední víkendová nehoda se stala v obci Seč. Došlo tu k dopravní nehodě 4 osobních vozidel a k lehkému zranění řidiče. Hasiči provedli protipožární opatření a zasypání uniklých provozních kapalin.