Vzhledem k tomu, že u sebe chodec neměl žádné osobní doklady, je jeho totožnost neznámá. Policisté se proto obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při zjištění jeho totožnosti.

Popis osoby: Jde o muže bílé pleti ve věku okolo 30 let, výšky 195 centimetrů, štíhlé atletické postavy, váhy 85 kilogramů, krátce střižených hnědočerných vlasů. Muž měl na tváři 1-2 denní strniště, měl široké obočí a širší větší nos.

Popis oblečení: Muž měl na sobě šedočernou sportovní mikinu s kapucí a zapínáním na zip značky Maple a s šedými úzkými příčnými proužky, velikost XL. Dále měl na sobě šedočerné šortky doplněné černým textilním páskem značky Alpine Pro. Oblečené měl rovněž modré tričko s krátkými rukávy značky Cherokee, velikost L. Obut byl do hnědobílých sportovních šněrovacích bot značky Memphis velikosti 44 s šedými tkaničkami.

Okolnosti nehody policisté prošetřují. V případě, že někdo z občanů zná totožnost neznámého muže, nechť využije bezplatnou linku 158 nebo se obrátí na kteroukoliv policejní služebnu. (lm)