Na místo vyjela rychlá lékařská pomoc z Čáslavi, zdravotnická posádka také z Čáslavi a posádka s lékařem z Kutné Hory. O výpomoc byla navíc požádána Letecká záchranná služba z Prahy.

Přibližně padesátiletá žena měla pravděpodobně zlomenou čelist, tržnou ránu na hlavě a pohmožděné břicho. „Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče jsme ji transportovali na anesteziologicko-resuscitační oddělení do nemocnice v Pardubicích. Po cestě bylo ještě nutné zajistit její dýchací cesty intubací a připojit ji na umělou plicní ventilaci," upřesnila mluvčí středočeské záchranné služby Nina Šeblová.

Vzduchem putoval do špitálu mladý muž. Utrpěl mnohočetné zlomeniny dolních končetin a lékařka nemohla vyloučit poraněna nní hlavy a břicha. Po ošetření na místě nehody byl pacient letecky transportován do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze na anesteziologicko-resuscitační oddělení.

„Další zraněnou osobu s poraněním kolene a s tržnou ránou na hlavě jsme po zaléčení odvezli na chirurgii do čáslavské nemocnice. Do Kolína na chirurgii směřovala čtvrtá zraněná osoba s pohmožděným břichem," dodala Nina Šeblová.