Mezi Skutčí a Podlažicemi došlo dne 21. prosince 2009 v 19.40 hodin k dopravní nehodě. Neznámý řidič nákladního vozidla při jízdě ve směru na Skuteč zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu komunikace. S nákladním vozidlem přejel do protisměru, kde zachytil o vozidlo Ford Tranzit, které poškodil. Na vozidle způsobil škodu za 10 tisíc korun.

Dne 22. prosince 2009 ve 3.30 se stala nehoda u Heřmanova Městce na novém ostrůvku u benzínového čerpadla. Neznámý řidič zřejmě nákladního vozidla přejel do protisměru na ostrůvek, kde poté narazil do sloupu veřejného osvětlení. Na místě dopravní však viník nehody nesetrval a ujel. Městskému úřadu Heřmanův Městec způsobil karambolem škodu ve výši 35 tisíc korun.

K další dopravní nehodě došlo 30. prosince 2009 v 16.45 hodin v Chrudimi v Novoměstské ulici, kde se neznámý řidič otáčel na křižovatce „U Václava“. Při tomto manévru narazil do vozidla Hyundai, zaparkovaného v prostoru křižovatky před přechodem pro chodce. I v tomto případě viník z místa nehody ujel a policie po něm pátrá. Porušení zákona o provozu na pozemních komunikacích a zákona o přestupcích se ovšem dopustil i majitel zaparkovaného vozidla Hyundai. Způsobená škoda činí v posledním zmíněném případě 5000 korun.