22letý řidič vozidla Škoda Felícia ze Žďáru nad Sázavou se po šesté ráno nevěnoval řízení vozidla a nepřizpůsobil rychlost vozidla stavu a povaze komunikace. Na zasněžené vozovce dostal s vozidlem smyk, najel do protisměru, kde narazil do svodidel a dále najel do potoka, kde se auto převrátilo na střechu. Tragédii zabránila duchapřítomnost dvou projíždějících řidičů, kteří pomohli havarovanému řidiči ven z auta a zachránili mu tím život.

Na zasněžené vozovce v Boru u Chroustovic havaroval v jedenáct hodin 22letý řidič Škody Octavia z Košic. Při průjezdu levotočivé zatáčky dostal smyk, najel na pravou krajnici a následně narazil do zděného oplocení domu, které poškodil. Hmotná škoda je odhadována na 22 000 Kč.

Mezi obcemi Kraskov a Seč došlo před 18. hodinou k havárii autobusu. 49letý řidič autobusu při průjezdu zatáčkou dostal na zasněžené vozovce smyk, přejel do protisměru a následně do příkopu, kde se autobus částečně převrátil na levý bok. Při nehodě došlo pravděpodobně ke zranění jedné z cestujících. Dopravní nehoda je dále v šetření policie. Hmotná škoda činí 30 000 Kč.