Rána byla tak silná, že poškozený opel ještě poskočil a narazil do Hyundaie Getz stojící před ním. Tři lidé utrpěli zranění – řidič a spolujezdec z renaultu a spolujezdec z opelu – které zdravotníci převezli do Chrudimské nemocnice na vyšetření. Policisté vyloučili alkohol jako příčinu nehody. Škoda byla předběžně vyčíslena na 70 tisíc korun.

Nebyla to jediná nehoda, která se na Chrudimsku a na této silnici během pondělí odehrála. K další srážce došlo po 18. hodině na známém místě – křížení silnice I/17 z Chrudimi do Kočí a silnice III. třídy od Tří Bubnů. Dvaadvacetiletý šofér Volkswagenu Passat tu vjel do křižovatky ve směru od Tří Bubnů na Pardubice a srazil se s Citroënem C3, který jel po hlavní od Chrudimi na Kočí. Jeho řidičku si vzali do péče záchranáři a odvezli ji do nemocnice. Škoda byla vyčíslená na 20 tisíc korun s tím, že policisté pracují s verzí, že za nehodu může pravděpodobně řidič Passatu, který nedal přednost.

Tato nehoda, jejichž počet se na tomto úseku již blíží ke třem desítkám, opět vzbudila vášnivé debaty na sociálních sítích. „Jezdím tudy každý den, chyba není v křižovatce, ale jen v lidech,“ shrnula názory většiny diskutujících v jedné větě Stanislava Vodrážková.