Jen na Trutnovsku se staly v sobotu dvě vážné nehody motorkářů, při kterých jeden člověk zemřel. Smrtelné zranění utrpěl motocyklista po srážce s osobním autem v Úpici nedaleko místní benzinové stanice. Naštěstí jel na svém stroji sám. Dva zranění motocyklisté byli po jiné nehodě v Petříkovicích transportováni do nemocnic.

Další tragická havárie se v sobotu vpodvečer stala na státovce u Samšiny na Jičínsku. Při srážce tří osobních aut tu zemřel jeden člověk a dalších pět osob bylo zraněno. Při srážce se čelně střetl od Mladé Boleslavi jedoucí Volkswagen Golf s felicií, následně se srazil ještě s octavií. Ve felicii na místě zemřel čtyřiapadesátiletý řidič. Pět zraněných z automobilů záchranáři odvezli do nemocnic v Jičíně, Hradci Králové a Liberci. Na místě zasahoval vrtulník. Tragická nehoda se u Samšiny stala i před dvěma týdny, tehdy se zde střetla sanitka s osobním autem, zemřeli při ní dva lidé.

Třetí víkendová oběť je cyklista. Jeho tělo bylo nalezeno v sobotu večer v příkopu u silnice poblíž Bohuňovic na Svitavsku. Policie vyšetřuje, jak k tragédii došlo, není totiž vyloučeno, že ani nešlo o nehodu. Byla proto nařízena soudní pitva. Nález mrtvého cyklisty nahlásil na linku 112 zřejmě kolemjedoucí řidič.