V pátek ve 20.40 hodin se v Kraskově u Seče nevěnoval po předchozím požití alkoholu plně řízení 29letý šofér Seatu Ibiza z Ronova nad Doubravou, v pravotočivé zatáčce vyjel ze silnice, kde prorazil vjezdovou bránu do přilehlé zahrady. Auto se přitom převrátilo na střechu. Při nehodě utrpěl těžké zranění spolujezdec, který musel být převezen do pardubické nemocnice. Škoda se odhaduje celkem na 80 000 korun. Řidiči byla ihned po havárii naměřena hodnota 1,70 promile alkoholu.

Téhož dne v 6.30 hodin dostal mezi Ostřešany a Chrudimí smyk v pravotočivé zatáčce 51letý šofér Škody Fabie z Pardubic a střetl se s protijedoucí Škodou Favorit. Řidiče favoritu při nehodě zranil a způsobil tím škodu za 90 000 Kč.

V sobotu po 18. hodině nedodržel v Trhové Kamenici bezpečný odstup za Fordem Focus 19letý řidič Škody Fabie ze Ždírce nad Doubravou a zezadu do něho narazil. Škoda činí 60 000 Kč. Mladík zaplatil pokutu 2000 korun.

V sobotu ve 20 hodin nepřizpůsobil pod vlivem alkoholu rychlost jízdy v Zaječicích 27letý šofér Škody 120 L z Chvaletic, dostal s autem smyk a narazil do renaultu na vedlejší komunikaci. Provinilec se snažil od havárie ujet na Topol, ale havaroval v příkopu. Vzápětí nadýchal 2,08 promile alkoholu. Navíc bylo zjištěno, že nevlastní řidičský průkaz.