"V pátek 5. srpna 2022 v 6:15 hod na silnici č. II/356 v obci Bílý Kůň řidička vozidla zn. Kia Soul při průjezdu levotočivou zatáčkou dostala s vozidlem nekontrolovatelný smyk, srazila dopravní značku, betonový sloupek a s vozidlem skončila na pravém boku v příkopě. Měla velké štěstí, vyvázla bez zranění," uvedla policejní mluvčí Dita Holečková.

Jak dodala, o nějakou dobu dříve, došlo na stejném místě k jiné nehodě. Neznámý řidič neznámého vozidla podle ní dostatečně nezabezpečil sypký náklad (hrách), který převážel, a došlo k jeho rozsypání přes celou komunikaci.

Po dvouletém covidovém omezení se Salvátorská pouť blýskla padesátkou atrakcí a desítkami stánků v rozšířené podobě.
I vídeňský Prátr je levnější, kritizují lidé chrudimskou pouť. Ale líbila se jim

Chrudimští dopravní policisté hledají svědky, kteří viděli, jak a kdy došlo ke znečištění komunikace.

"Stejně tak, pokud jste viděli neznámého řidiče s neznámým vozidlem, ze kterého se hrách vysypal, obraťte se na kolegy na čísle 974 572 250 nebo prostřednictvím linky 158," dodala Holečková.

 Neznámý řidič neznámého vozidla dostatečně nezabezpečil sypký náklad (hrách), který převážel, a došlo k jeho rozsypání přes celou komunikaci. Na něm pak dostalo smyk jiné auto. Neznámý řidič neznámého vozidla dostatečně nezabezpečil sypký náklad (hrách), který převážel, a došlo k jeho rozsypání přes celou komunikaci. Na něm pak dostalo smyk jiné auto.Zdroj: Policie ČR