VYBRAT REGION
Zavřít mapu

3. kolo Fortuna ligy vyhrál Zdeněk Jinoch

Chrudim - Třetí kolo Fortuna ligy čtenářů Chrudimského deníku bylo plné překvapení, o čemž svědčí fakt, že tucet nejlepších tipérů uhodl jenom šest správných výsledků. Z nich byl nejblíže Supertrefě (35 gólů) Zdeněk Jinoch z Chrudimě IV, který hádal, že padne 32 gólů. Vítězi blahopřejeme a máme pro něj připraveno tričko s logem soutěže a poukázku sázkové kanceláře Fortuna v hodnotě 100 Kč. Na vyrovnané špici se seřadila pětice třicetibodových hráčů.

22.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Alena Kaňková

1. místo
CR0196Pavel Hanuš, Slatiňany830
CR0280Zdeněk Jinoch, Chrudim IV830
CR0312Pavel Bureš, Předhradí530
CR0302Alžběta Osmíková, T. Kamenice530
CR0231Jan Šár st., Chrast530
6. místo
CR0022Martin Jirásek, Chrudim II527
CR0105Petr Svoboda, Chrudim IV527
CR0132Karel Tůma, Chrudim III527
CR0341Josef Dostál, Vítanov227
CR0047Bára Horníková, Dachov227
CR0299Dagmar Michková, Nasavrky227
CR0097René Hromádko, Zaječice-127
13. místo
CR0049Dita Horníková, Dachov524
CR0238Jan Hromádko, Chrast524
CR0135Blanka Kutová, Chrudim IV524
CR0131Vladislav Novotný, Třibřichy524
CR0059Jan Rohlík, Chrudim III524
CR0091Martin Souček, Chrudim III524
CR0104Nelinka Svobodová, Chrudim IV524
CR0295Kateřina Duřtová, Lhota p. Libč.224
CR0181Josef Fuksa, Tuněchody224
CR0195Hana Hanušová, Slatiňany224
CR0192Miroslav Křivánek, Zaječice224
CR0069Radek Pecina, Chrudim224
CR0210Mirek Roztočil, Svídnice224
CR0081Miroslav Šimon, Chrudim III224
CR0093Vladimír Volf, Chrudim IV224
CR0342Radek Dostál, Vítanov-124
CR0024Miroslav Honzák, Lozice-124
CR0311Josef Koucký, Rosice-124
CR0318Filip Koucký, Rosice-124
CR0235Jan Šár sen., Chrast-124
33. místo
CR0278Patrik Málek, H. Městec222
CR0279Pavel Šagát, Rozhovice222
35. místo
CR0151Jiří Hrnčíř ml., Bítovany521
CR0267Mirek Kučera, Skuteč521
CR0122Josef Petrus, Sobětuchy521
CR0141Martin Solnička, Srní521
CR0138Lucie Stará, Stolany521
CR0033František Šplíchal, Zderaz521
CR0174Bohumil Štursa, Chrudim II521
CR0066David Švadlenka, Nasavrky521
CR0067Josef Švadlenka, Nasavrky521
CR0068Petra Švadlenková, Nasavrky521
CR0214Petr Teplý, Rosice521
CR0297Martin Berner, Chrudim221
CR0326Štěpánka Bonaventurová, Hlinsko221
CR0354Jiří Hromádko, Krouna221
CR0234Vladislav Jiroušek, Lhota u Chr.221
CR0096Lukáš Juliš, Chrudim IV221
CR0087Pavel Křečan, Chrudim II221
CR0190Jaroslava Křivánková, Zaječice221
CR0315David Lampárek, Proseč221
CR0116Hana Niklová, Liboměřice221
CR0202Vladimír Průcha, Nové Lhotice221
CR0152Zdeněk Sotona, Žumberk221
CR0186František Starka, Chrudim II221
CR0230Pepík Svoboda, Ronov221
CR0080Karel Šimák, Chrudim III221
CR0079Karel Šimon, Chrudim III221
CR0005Zdeněk Tesař, Kočí221
CR0052Drahomíra Bláhová, Bělá-121
CR0340Eliška Dostálová, Vítanov-121
CR0225Antonín Kavala, Chrudim IV-121
CR0001Zdeněk Motyčka, Stolany-121
CR0094Jaroslav Tajzler, Chrudim III-121
CR0329Jan Sotona, Hlinsko-721
68. místo
CR0255Oldřich Bleša, Chrudim III519
CR0356Alena Hromádková, Krouna019
70. místo
CR0040Jiří Beran, Chrudim IV818
CR0197Roman Hanuš, Slatiňany818
CR0205Roman Mikeš ml., Nasavrky818
CR0362Jaroslav Trogner, Hlinsko818
CR0357Petr Bukáček, Krouna518
CR0117Zbyněk Buřval, Stolany518
CR0183Libuše Kalinová, Pardubice518
CR0260Jaromír Mihulka, Chrudim III518
CR0206Roman Mikeš st., Nasavrky518
CR0283Pavel Skalický, Dachov518
CR0360František Starý, Hlinsko518
CR0037Adolf Zelenka, Proseč518
CR0242Michal Čičmanec, Slatiňany218
CR0173Stanislav Dejdar, Chrudim II218
CR0050Zbyněk Horník, Dachov218
CR0244Josef Jelínek, Čankovice218
CR0185Olda Kalina, Vejvanovice218
CR0026Jaroslav Křivský, Bojanov218
CR0320Míra Kučera, Svratouch218
CR0134Ladislav Kuta, Chrudim IV218
CR0316Petr Macháček, Proseč218
CR0301Tomáš Michek, Nasavrky218
CR0254Jiří Motyčka st., Mladoňovice218
CR0211Jaroslav Mudroch, Lukavice218
CR0257Eva Nováková, Stolany218
CR0146Lenka Solničková, Zaječice218
CR0144Ladislav Starý ml., Zaječice218
CR0226Miroslav Svoboda, Ronov218
CR0092Viktor Svoboda, Slatiňany218
CR0359Karel Tomšík, Hlinsko218
CR0021Tomáš Treichel, Smidary218
CR0277Hana Voženílková, Rozhovice218
CR0274Marie Voženílková, Rozhovice218
CR0369Edita Zástěrová, Krouna218
CR0265Marie Barvířová, Pardubice-118
CR0043František Bena, Chrudim IV-118
CR0292Lucie Bořilová, Chrudim IV-118
CR0095Josef Dostál, Chrudim III-118
CR0227Lenka Horáková, Svídnice-118
CR0048Zdeněk Horník, Dachov-118
CR0002Josef Jeníček, Nasavrky-118
CR0023David Krčil, Skuteč-118
CR0089Petr Kulhánek, Chrudim III-118
CR0222Miloš Moravec ml., Slatiňany-118
CR0165Josef Sodomka, Slatiňany-118
CR0188Martin Starka, Chrudim II-118
CR0187Jaroslava Starková, Chrudim II-118
CR0371Martin Zástěra, Krouna-118
CR0215Jiří Horák, Nasavrky-418
CR0016Lenička Kykalová, H. Týnec-418
CR0028Zdeněk Zavoral, Skuteč-418
CR0377Monika Zavřelová, Kameničky-418
122. místo
CR0009Jaroslava Janoušková, Chrudim III016
CR0189Alena Starková, Chrudim II016
124. místo
CR0075Luděk Čičmanec, Slatiňany815
CR0137Filip Starý, Stolany815
CR0035František Šplíchal, Skuteč815
CR0166Josef Štursa, Zaječice815
CR0007P. Bouza, Parduice515
CR0303Jaroslav Brůna, Bělá515
CR0366Jaroslav Bříza, Pardubice515
CR0010Vladimír Havránek, Jeníkovice515
CR0284Martin Jinoch, Chrudim III515
CR0269Jiří Marek, Proseč515
CR0019Lada Polášková, Chrudim III515
CR0171Michal Rozsypal, Chrudim II515
CR0325Jan Uher, Hlinsko515
CR0212Petr Záplata, Ctětínek515
CR0364Ladislav Zdražil, Hlinsko515
CR0328Štěpán Bonaventura, Hlinsko215
CR0289Jan Bořil, Chrudim IV215
CR0309Bohuslav Bulva, Bělá215
CR0372Karel Hejduk, Hlinsko215
CR0074Martina Homolková, Slatiňany215
CR0262Antonín Hradec, H. Městec215
CR0150Jana Hrnčířová ml., Bítovany215
CR0331Milan Kalous, Hlinsko215
CR0085Tom Kuchař, Slatiňany215
CR0011Josef Kykal, H. Týnec215
CR0323Eva Kynclová, Krouna215
CR0271Martin Marek, Proseč215
CR0108Jitka Netolická, Chrudim III215
CR0109Miloslav Netolický, Chrudim III215
CR0145Bedřich Starý, Bítovany215
CR0332Lukáš Tlapák, Všeradov215
CR0378Josef Tomek, Ctětínek215
CR0041František Besperát, Úhřetice-115
CR0201Jan Bohata ml., Slatiňany-115
CR0304Jaroslav Brůna st., Bělá-115
CR0115Aleš Emr, Chrudim II-115
CR0180Jitka Fuksová, Tuněchody-115
CR0194Lucie Hanušová, Slatiňany-115
CR0228Leňa Horáková, Svídnice-115
CR0177Petr Chutic, Tuněchody-115
CR0158Tomáš Kachlík, Rozhovice-115
CR0124Pavel Krupička, Pardubice-115
CR0207Radek Mikeš, Nasavrky-115
CR0336Tomáš Najman, Miřetice-115
CR0337Ondřej Najman, Miřetice-115
CR0258Tomáš Novák, Stolany-115
CR0101Jan Polášek st., Chrudim III-115
CR0083Irena Šimonová, Slatiňany-115
CR0375Soňa Škarvadová, Hlinsko-115
CR0333Ladislav Tlapák, Všeradov-115
CR0334Leoš Tlapák, Všeradov-115
CR0053Libor Tuček, Bělá-115
CR0103Pavel Drahý, Chrudim III-415
CR0251Ilona JIndřichovská, Dřeveš-415
CR0077Miroslav Kudláček, H. Městec-415
CR0204Radmila Průchová, Nové Lhotice-415
CR0224Josef Svoboda, Ronov-415
CR0169Dana Vraspírová, Chrudim II-415
CR0114Jiří Vrzáček, Chrudim III-415
183. místo
CR0294Petr Kopecký, Hlinsko513
CR0003Jiří Janoušek, Chrudim III013
CR0349František Jůn ml., Hlinsko013
CR0063Miluše Krejčíková, Zaječice013
CR0119Jakub Kubík, Vejvanovice013
CR0062Vladimír Šebek, Zaječice013
189. místo
CR0232Václav Hromádko, Zaječice512
CR0191Veronika Křivánková, Zaječice512
CR0148Marie Stará, Bítovany512
CR0179Iveta Fuksová, Tuněchody212
CR0250Jaroslav Jelínek, Bítovany212
CR0030Petr Jeřábek, Bítovany212
CR0358Zdeněk Korejtko, Hlinsko212
CR0208Rudolf Kouba, Orel212
CR0249Věra Kozáková, Zaječice212
CR0136Ladislav Kuta ml., Chrudim IV212
CR0322Miloš Kyncl, Krouna212
CR0058Jiří Motyčka ml., Mladoňovice212
CR0130Kristýna Novotná, Třibřichy212
CR0118Vladimír Paďour, Pardubice212
CR0018Jan Polášek, Chrudim III212
CR0182Vladimír Schuster, Zaječice212
CR0045Petr Solnička, Ctětín212
CR0153Lenka Sotonová, Žumberk212
CR0112Lucie Součková, Chrudim III212
CR0321Míša Vyoralová, Svratouch212
CR0290Jitka Bořilová, Chrudim IV-112
CR0051Vojtěch Horník, Dachov-112
CR0355Pavel Hromádko, Krouna-112
CR0100Jan Hromádko, Zaječice-112
CR0098Květa Hromádková, Zaječice-112
CR0031Petr Chaloupka, Žďárec-112
CR0013Mertin Kykal, H. Týnec-112
CR0223Miloš Moravec st., Slatiňany-112
CR0129Tereza Novotná, Třibřichy-112
CR0319Jiří Rejda, Svratouch-112
CR0178Markéta Stanková, Tuněchody-112
CR0143Ladislav Starý, Zaječice-112
CR0029Martin Šmaha, Skuteč-112
CR0032Leoš Štrumfa, Perálec-112
CR0006Pietro Tapalese, Pardubice-112
CR0352Vladimír Zahálka, Blatno-112
CR0184Petr Kalina, Opatovice-412
CR0259David Mihulka, Chrudim III-412
CR0090Marián Polášek, Chrudim III-412
CR0073Michal Starý, Stolany-412
229. místo
CR0071Antonín Poustecký, Chrudim II011
CR0263Jan Sychra, Bělá011
231. místo
CR0393Jan Pilař, Křižanovice810
CR0412Josef Písař, Kameničky810
CR0390Ondřej Vobejda, Proseč510
CR0409Petr Bouška, Hlinsko210
CR0308Aneta Patočková, Bělá210
CR0368Stanislav Bříza, Hlinsko010
CR0120Roman Kubík, Vejvanovice010
CR0060Pavel Lamberský, Rozhovice010
CR0335Petr Najman, Miřetice010
CR0213Josef Sodomka ml., Slatiňany010
CR0395Marcela Holetová, Chrudim III-410
242. místo
CR0163Roman Makeš, Slatiňany59
CR0034Jan Šplíchal, Proseč59
CR0220Kateřina Táborská, Slatiňany59
CR0266Stanislav Barvíř, Pardubice29
CR0317Kateřina Brůnová, Bělá29
CR0313Marie Burešová, Předhradí29
CR0216Miroslav Buřič, Nasavrky29
CR0008Tomáš Děťák, Zbyhněvice29
CR0020Marie Havránková, Jeníkovice29
CR0350Ludmila Jůnová, Hlinsko29
CR0156Jan Kachlík, Rozhovice29
CR0015Markéta Kykalová, H. Týnec29
CR0039Miroslav Lacman, Ctětín29
CR0154Eva Sotonová, Žumberk29
CR0193Josef Svoboda, Slatiňany29
CR0099Miroslav Šimon ml., Chrudim III29
CR0125Miloslav Zita st., Načešice29
CR0200Jan Bohata st., Slatiňany-19
CR0367Jaroslav Bříza, Vítanov-19
CR0310Iva Bulvová, Bělá-19
CR0237Eva Hromádková, Chrast-19
CR0147Martin Jelínek, Skuteč-19
CR0307Jaromír Patočka st., Bělá-19
CR0203Martin Průcha, Nové Lhotice-19
CR0111Jiří Souček, Chrudim III-19
CR0236Vladislava Šárová, Chrast-19
CR0064Josef Vacek, Chrudim III-19
CR0275Silvie Voženílková, Rozhovice-19
CR0252Libor Žák, Rohozná-19
CR0012Petr Bříza, Chrudim II-49
CR0076Jaruška Čičmancová, Slatiňany-49
CR0025Hana Honzáková, Lozice-49
CR0229Veronika Horáková, Svídnice-49
CR0286Filip Jinoch, Chrudim III-49
CR0217Adéla Kučerová, Nasavrky-49
CR0268Zdeněk Marek, Proseč-49
CR0221Olga Moravcová, Slatiňany-49
CR0370Adéla Zástěrová, Krouna-49
CR0296Tomáš Berner, Chrudim-79
281. místo
CR0170Jan Gregor, Chrudim II08
CR0306Jaromír Patočka ml., Bělá08
CR0072Radmila Poustecká, Chrudim II08
CR0233Jan Tatíček, Podlažice08
285. místo
CR0397Tomáš Starý, Stolany57
CR0404Martin Žurek, Vranov57
CR0386Dominik Fuxa, Svídnice27
CR0407Roman Košina, Hlinsko27
CR0300Roman Michek, Nasavrky27
CR0305Iva Patočková, Bělá27
CR0365David Holec, Hlinsko07
CR0245Jitka Jelínková, Čankovice07
CR0343Zdeněk Kalous, Hlinsko07
CR0113Tomáš Klůc, Chrast07
CR0240Josef Sedlák, Chrudim07
CR0347Lenka Tomišková, Medkovy Kopce07
CR0361Ilona Trognerová, Hlinsko07
CR0408Jana Najmanová, Miřetice-17
CR0140Milan Novák, Chrudim IV-47
CR0139Martina Nováková, Chrudim IV-47
CR0078Miroslav Šebek, Vranov-47
302. místo
CR0157Jaroslava Kachlíková, Rozhovice26
CR0161František Karlík, Nasavrky26
CR0123Lucie Petrusová, Sobětuchy26
CR0149Jiří Starý, Bítovany26
CR0168Monika Vraspírová, Chrudim II26
CR0264Pavel Barvíř, Zlín-16
CR0175Nikol Čelináková, H. Týnec-16
CR0055Ladislav Fabián, Chrudim III-16
CR0198Jaromír Hanuš, Slatiňany-16
CR0270Jaroslav Marek, Proseč-16
CR0057Josef Pešava, Chrudim III-16
CR0056Štěpánka Pešavová, Chrudim III-16
CR0042Jan Petr, H. Městec-16
CR0243Josef Pištínek, Horka-16
CR0004Jiří Ročňák, Kvasín-16
CR0133Jan Sotona, Chrudim-16
CR0376Vladimír Škarvada, Hlinsko-16
CR0273Eva Štursová, Slatiňany-16
CR0102Vladimír Trunc, Chrudim III-16
CR0065Jaroslava Vacková, Chrudim III-16
CR0276Vlastimil Voženílek, Rozhovice-16
CR0199Jana Bohatová, Slatiňany-46
CR0248Eva Kozáková, Zaječice-46
CR0314Josef Lampárek, Martinice-46
CR0162Lukáš Makeš, Slatiňany-46
CR0353Michal Najman, Miřetice-46
CR0298Josef Nohejl, Prachovice-46
CR0038Josef Pešek, Proseč-46
CR0110Dagmar Peštová, Chrudim III-46
CR0282Vlasta Skalická, Dachov-46
CR0241Žaneta Víšková, Slatiňany-46
CR0373Miroslav Vondráček, Hlinsko-46
CR0167Miroslav Vraspír, Chrudim II-46
CR0351Milan Zahálka, Blatno-46
CR0054Ivana Bakešová, Ctětínek-76
CR0291Jiří Bořil, Chrudim IV-76
CR0142Marie Stará, Zaječice-76
CR0127Iveta Zitová, Načešice-76
340. místo
CR0383Helena Emrová, Chrudim II05
CR0086Stanislav Josífek, Chrudim III05
CR0379Alena Rabasová, H. Týnec05
343. místo
CR0411Dan Kutil, SRní54
CR0396Vlastimil Starý, Stolany54
CR0394Libor Pilař, Křižanovice24
CR0324Romana Vyoralová, Svratouch04
CR0384Zdeněk Dibelka, Chrudim III-14
CR0400Petr Kulhánek ml., Chrudim III-44
349. místo
CR0293Tomáš Felkl, Chrast23
CR0348František Jůn, Hlinsko23
CR0061Ladislav Synek, Pardubice23
CR0363Marie Zdražilová, Hlinsko23
CR0218Dominik Kučera, Nasavrky-13
CR0088Jan Kudrnka, Chrudim IV-13
CR0176David Profous, Chrudim-13
CR0272Radovan Štursa, Slatiňany-13
CR0036David Budinský, Pardubice-43
CR0346Miroslav Dostál, Hlinsko-43
CR0287Miloslav Kopecký, Rozhovice-43
CR0107Pavel Kudrnka, Chrudim-43
CR0017Tomáš Machata, Chrudim IV-43
CR0261Jana Mihulková, Chrudim III-43
CR0345Karel Pátek, Hlinsko-43
CR0344Dana Pátková, Hlinsko-43
CR0209Petra Roztočilová, Svídnice-43
CR0253Kamila Žáková, Rohozná-43
CR0327David Bonaventura, Hlinsko-73
368. místo
CR0418Gabriel Bena, Chrudim22
CR0401Jan Koch, Chrudim III02
CR0398Petr Lichtenberg, Chrudim02
CR0391Pavel Urválek, Chrudim III02
372. místo
CR0405Pavel Váňa, Slatiňany51
CR0392Josef Kvapil, Chrudim IV-41
CR0387Ivánek Pytlík, Výsonín-71
CR0414Radek Tlapák, Chrast-71
376. místo
CR0164Horymír Filip, Pardubice-10
CR0247Josef Jelínek ml., Čankovice-10
CR0027Lenka Křivská, Bojanov-10
CR0106Gabriela Kudrnková, Chrudim-10
CR0374Vlastimil Šenk, Hlinsko-10
CR0281Petr Skalický, Dachov-40
CR0219Denisa Táborská, Slatiňany-40
CR0330Petra Kalousová, Hlinsko-70
CR0339Bohuslava Uchytilová, Blatno-70
CR0126Miloslav Zita ml., Načešice-70
386. místo
CR0402Josef Havránek, Bratčice0-1
CR0381Milan Rabas, H. Týnec0-1
CR0380František Rabas, H. Týnec0-1
CR0406Ota Sodomka, Hlinsko0-1
CR0415Jan Dubský, Chrudim II-1-1
CR0419Dana Slanařová, Hlinsko-1-1
392. místo
CR0082Irena Šimonová, Chrudim III5-3
CR0246František Jelínek, Čankovice2-3
CR0256Miroslav Alexa, Chrudim-1-3
CR0160Zdeněk Pavlík, Chrudim III-1-3
CR0239Vladimír Pavlík, Chrudim III-1-3
CR0159Jana Pavlíková, Chrudim III-1-3
CR0084Pepa Kuchař, Lány-4-3
CR0046Milan Víšek, Výsonín-4-3
CR0338Ladislav Uchytil, Blatno-7-3
401. místo
CR0403Daniela Šimonová, Třemošnice0-4
CR0382František Zita, Morašice0-4
CR0417Iva Hromádková, Krouna-4-4
CR0416Eva Rejdová, Svratouch-4-4
405. místo
CR0285Tomáš Baťa ml., Radim0-5
CR0389Marie Pilařová, Podlíšťany-4-5
CR0388Kája Remeš, Pardubice-4-5
408. místo
CR0044Daniel Bakeš, Ctětínek-1-6
409. místo
CR0410Petr Slanař, Hlinsko-1-8
CR0385Naďa Štumpfová, Rozhovice-7-8
411. místo
CR0070Filip Pecina, Chrudim2-9
CR0155Eva Kacafírková, Kočí-1-9
CR0014Lenka Kykalová, H. Týnec-4-9
CR0172Jozef Čelinák, H. Týnec-7-9
415. místo
CR0413Soňa Tlapáková, Chrast-4-11
CR0399Milan Brychnáč, Chrudim III-7-11
417. místo
CR0288Martina Kopecká, Rozhovice-10-12
418. místo
CR0121Monika Kubíková, Vejvanovice0-14
419. místo
CR0128Olga Zitová, Načešice-4-15

22.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 13 200 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě Manipulační dělník ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13200 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: Místo výkonu práce: Třemošnice - Hedvikov 1, Krátkodobé zaměstnání. , První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v PO a ČT v době od 9 - 11:00 hod.. Pracoviště: Vidininvest trade s.r.o. - kovolis hedvikov 1, třemošnice, 538 43 Třemošnice. Informace: Oleksij Koval, +420 776 383 333.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 28 000 Kč

Všeobecné sestry s osvědčením Všeobecná sestra. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Místo výkonu práce: Obce Ležáků 166, Chrudim, POŽADUJEME: min.vzdělání - SŠ zdravotnického směru, kladný přístup k seniorům, spolehlivost, trpělivost, flexibilitu, komunikační dovednosti, zájem o vzdělávání, uživatelskou znalost používání PC. Ovládání programu CYGNUS výhodou., NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu neurčitou, atraktivní finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, telefon zdarma i pro soukromé účely, využívání vlastního relaxačního a wellness centra, zdravotní volno, týden dovolené navíc, příspěvek na vzdělávání., První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v Po-Pá 8-15hod. nebo na e-mailové adrese.. Pracoviště: Lůžkové a sociální centrum pro seniory o.p.s. - pracoviště chrudim, Obce Ležáků, č.p. 166, 537 01 Chrudim 1. Informace: Ivan Bílek, +420 776 103 590.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 15 000 Kč

Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači) Slévárenský dělník (obsluha strojů a zařízení). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 120. Poznámka: Pracoviště: Hedvikov 1., Náplň práce: pomocné práce při výrobě odlitků ve slévárně, ruční apretace, pomocné práce u lisu, kontrola odlitků a jejich třídění., Požadujeme: ochotu pracovat ve směnném provoze, manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu a schopnost učit se nové věci., Nabízíme: výplatu pravidelně a včas, pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 15 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodního lékaře v areálu firmy, stravenky, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škody (po odpracování 12 měsíců), věrnostní odměny.. Pracoviště: Kovolis hedvikov a.s., 538 43 Třemošnice. Informace: Zuzana Pošíková, +420 469 619 117,773 771 217.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 6 100 Kč

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Pracovník/ce úklidu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 6100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: dvě provozovny po městě Chrudim, NÁPLŇ PRÁCE: čistící a úklidové služby v kancelářských a provozních prostorách, POŽADAVKY: ŘP sk. B - není nutností, Pracovní doba ÚT + ČT 8 - 12 hod, PO + ST dopoledne a PÁ - variabilní, První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese popřípadě na VÝBĚROVÉM ŘÍZENÍ a to osobně na Úřadu práce v Chrudimi dne 2. 5. 2018 v 9:00 hod (1. patro vpravo, zasedací místnost č. 216).. Pracoviště: Eko úklidové služby s.r.o., Palackého třída, č.p. 199, 537 01 Chrudim 1. Informace: Martin Hrstka, +420 736 772 527.


Ilustrační foto

Vystavili vzácné výšivky, miniknihu i lasturu zévy obrovské

Hasiči zasahovali u dopravní nehody u obce Starý Dvůr.
6

Hasiči zasahovali u čelního střetu dvou aut

Babiš stavěl májku a velbloud se před dětmi nehrbil: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 25. dubna 2018.

Řidič měl v pořádku všechny doklady, doplatil ale na drogy

Chrudim – V úterý v podvečerních hodinách zastavili policisté z Chrasti řidiče vozidla škoda Octavia.

Brambory v hlavní roli přednášky o zdraví

Luže – V rámci cyklu Klubu zdraví pořádá ve čtvrtek Sbor Církve adventistů sedmého dne ve svých církevních prostorách v Komenského ulici v Luži přednášku nazvanou „Brambory – americký dovoz“.

Asfaltový chodník nahradí kamenná dlažba

Chrudim – V dolní části Novoměstské ulice se teď projíždějící řidiči mohou setkat s drobnou komplikací v podobě zúžení vozovky.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT